Kampanya Bulucu

Ford İle İkinci El Araç Kampanyası

Aracı galeriden aldığınız ve kontağa anahtarı taktığınız an aracın fiyatı yarı yarıya düşüyor ve araç ikinci el sınıfına giriyor. Piyasada ise bu şekilde az kullanılmış, yıpratılmamış hatta halk ağzı ile “gıcır gıcır” araçlar var ama maalesef bu ikinci eller, büyük firmalarca yeterli desteği göremediği için elden alınıyor.

 

Neyse ki Ford bunu fark etti ve ikinci el araç almak isteyenlere kredi desteği sağladı.

 

Ford marka ikinci el araç tercih eden müşteriler, finansal destek alabildikleri gibi kullandıkları kredileri de bütçelerine en uygun şekilde geri ödeme şansı yakalıyor. Siz de Ford’un kalitesinden en cazip şekilde yararlanmak istiyorsanız sizi en yakın Ford yetkili servisine bekliyoruz:

 

Kampanya Detayları:

 

FordİkinciEl’ de kredilendirme işlemi şu şekilde gerçekleşiyor:

 

  • Yetkili satıcımızda, binek veya ticari bir ikinci el araba beğeniyorsunuz ve kredilendirmek istediğiniz tutara ve vade süresine karar veriyorsunuz.
  • Kullanmak istediğiniz 2. el oto kredisinin miktarı ve vadesine göre, uzman ikinci el ve finans kadrolarımız size kredi seçenekleri sunuyor; sizleri kampanyalı finans fırsatları hakkında bilgilendiriyor.
  • Seçeneğiniz doğrultusunda, kredi başvurusu bizzat ikinci el kadromuz tarafından online takip ediliyor ve gerekli evraklar sizden temin ediliyor. Kredilendirme süreci, bankaya gitmenize gerek kalmadan, prosedürlerle zaman harcamadan ve yorulmadan, mümkün olan en hızlı şekilde bayide tamamlanıyor.

 

Sizin yapmanız gereken, yeni aracınızı güven içinde kullanmak.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.