Kampanya Bulucu

Ford Finans ile Size En Uygun Koşullarda Araç Sahibi Olun

Herkesin en büyük hayallerinden biri yeni bir araca sahip olmaktır. Bu artık Ford Finans ile çok kolay. Sadece bir miktar peşin ödeme yaparak ve geri kalanını kendinize göre ayarlayıp uygun vade koşulları ve ödeme seçenekleri ile kolayca Ford marka araç sahibi olabilirsiniz.

Ford Finans, artık geleneksel hale gelmiş olan bir araç satış ve ödeme sistemidir. Araç almanın yolunu kolaylaştırıp, bunu finanse edebilmenin bir yoludur. Bu sistemi hem yeni araçlar, hem de ikinci el araçlar için kullanabilirsiniz. Bu sistemde ödeme koşullarını, taksit tutarlarını ve vade farklarını siz belirliyor, kendinize en uygun seçeneği alabiliyorsunuz. Bu sistem de ilk olarak satın almak istediğiniz model ve araca karar veriyorsunuz. Daha sonra ödeyebileceğiniz peşinatı hesap ederek bir seçenek belirlemelisiniz. Araç tutarının en az yüzde 30’unu peşin olarak ödemek zorundasınız. Geriye kalana uygun koşulları da seçerek araç sahibi olabiliyorsunuz.

Ford Finans Kampanyası

Ford Finans Sisteminin Detaylı açıklaması şu şekilde:

Ford Finans ile kendi aracınıza sahip olmak artık çok kolay! Yalnızca başlangıç peşin ödemenizi yaparak, kalan tutarı vade seçeneklerine ve faiz oranlarına göre taksitlendirebilirsiniz. Bu sayede ödemelerinizin tutarını tam olarak bilir ve bütçenizi buna göre hazırlayabilirsiniz.
Ford Finans geleneksel taksitli satış modeline dayalı olan bir ödeme sistemidir ve aracınızı finanse etmenin uygun ve basit bir yoludur. Satın alacağınız sıfır kilometre veya her marka ikinci el araç için Ford Finans kredisi kullanabilir, 48 aya varan vadelerle bütçenizi zorlamadan, kolayca geri ödeyebilirsiniz.
Esnek şartları sayesinde taksitlerinizi finansal durumunuza göre ayarlayabilirsiniz. Ve sözleşmenin sonunda, Ford aracınıza sahip olursunuz. Bu seçeneği, yeni veya ikinci el araç almak için kullanabilirsiniz.

Özet;

• Sözleşmenin sonunda araca sahip olursunuz
• Esnek şartları değişen vade seçenekleri ile bütçenize uygun düzenleyebilirsiniz
• İstediğiniz zaman Sözleşmeyi sonlandırabilirsiniz
Ford Finans ile peşin ödeme miktarınızı ve vade sürenizi belirledikten sonra form doldurmanız yeterli. Daha sonra Ford aracınıza binip gidebilirsiniz.

Özet;

• Satın almak istediğiniz Ford modeline karar verin
• Ödemek istediğiniz peşinat tutarını belirleyin (araç bedelinin minimum %30’u)
• İhtiyaçlarınıza uygun geri ödeme süresini belirleyin
• Ford Yetkili Satıcılarındaki finansman uzmanı, seçimlerinize göre aylık ödemelerinizi hesaplayacaktır

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.