Ford Binek Araçlarda Nisan Ayı Kampanyası | Kampanya Bulucu

Ford Binek Araçlarda Nisan Ayı Kampanyası

Ford Binek Araçlarda Nisan Ayı Kampanyası

Ford, yeni araç almak isteyenlere oldukça cazip fırsatlar sunuyor. Şimdi Ford kampanyaları ile belirlenen binek araçları uygun kredi koşulları ile, hiç zorlanmadan alabilirsiniz. Üstelik kampanya kapsamında uygun kredi koşulları 40.000 TL’ye kadar çıkar.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu araç kampanyaları ile belirlenen tarihler arasında Yeni Ford Mondeo almak için başvuru yaptığınızda 40.000 TL’ye kadar krediyi 20 ay vade ve %0,66 faiz oranı ile alabilirsiniz. Geriye kalan tüm binek araçlar için ise 20.000 TL’ye kadar 20 ay vade ve %1,09 faiz oranı ile kredi kullanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya 18 yaşını doldurmuş olan tüm TC vatandaşlarının katılımına açıktır. İsteyen herkes bu kampanyadan faydalanmak için başvuru yapabilir. Fakat her başvuru yapan kampanyadan yararlanamayabilir. Kampanyaya onay verecek olan kurum FordFinans kurumudur.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan faydalanabilmek için herhangi bir kayıt işlemi vs. yapmanıza gerek yoktur. Herhangi bir Ford Yetkili Satıcıya başvuru yapmanız yeterli olacaktır. Başvuru yapmış olduğunuzda otomatik olarak FordFinans’a yönlendirilirsiniz. Gerekli işlemler sizin adınıza başlatılacaktır.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Bu kampanya Nisan ayı boyunca geçerli olacak. Bu nedenle kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler 1 Nisan ile 30 Nisan 2016 tarihleri arasında kampanya için başvuru yapmalıdır. Bu tarihlerin dışında yapılan başvurularda kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Kampanya Hangi Araçlarda Geçerlidir?

40.000 TL’ye kadar olan kredi fırsatı sadece Yeni Ford Mondeo araçlarında geçerlidir. 20.000 TL’ye kadar olan kredi fırsatı ise 2016 model tüm Ford binek araçlarda geçerli olacaktır. Ayrıca kampanya kapsamında sunulan fırsatlar azami fırsatlardan. Bayi ve yetkili satıcılar inisiyatif kullanarak daha fazla indirim ve ayrıcalık yaratabilir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ