Kampanya Bulucu

Fly Pegasus’tan Bir Bilet Alana Bir Bilet Bedava

Pegasus, yazın seyahat edenleri kışın ücretsiz seyahat ettirecek bir kampanya başlattı. Şimdi bu Pegasus kampanyaları ile bir bilet almış olduğunuzda kışın yurt içerisinde kullanabileceğiniz bir bileti de hediye olarak kazanmış olacaksınız.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu uçak bileti kampanyası ile 1 Ağustos ile 31 Ekim 2015 tarihleri arasında yapacağınız yurt içi ya da yurt dışı uçak seyahatinizin biletini şimdi alırsanız, 1 Kasım 2015 ile 26 Mart 2016 tarihleri arasında kullanacağınız yurt içi yönüne bir bilet kazanacaksınız. Bu sayede hem yazın, hem de kışın seyahat etmenin tadını çıkarabilirsiniz.

Bu kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan yurt dışına ya da yurt içerisine uçacak olan tüm yolcular yararlanabilir. Kampanya için herhangi bir yön sınırlaması yapılmamıştır. Ayrıca kampanyadan yararlanabilmek için bileti www.flypgs.com adresinden almalılardır. Acente ya da bayiliklerden alınan biletlerde herhangi bir hediye bilet verilmeyecektir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanyadan yararlanabilmek için 27 Temmuz 2015 tarihine kadar yurt içi ya da yurt dışı yönüne bileti almamı gerekir. Alacağımız biletin uçuş tarihinin de 1 Ağustos ile 31 Ekim 2015 tarihleri arasında olması gerekir. Bu bileti almış olduğunuzda 1 Kasım 2015 ile 26 Mart 2016 tarihleri arasında yurt içi yönüne bir bilet kazanırsınız.

Bu Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

www.flypgs.com internet sitesine girip belirtilen tarihler arasında bir uçak bileti almış olduğunuz zaman kampanyaya otomatik olarak katılmış olursunuz. En geç 48 saat içerisinde kampanyadan yararlanabileceğiniz PNR kodu size mail olarak atılır. Bu kampanya kodunu kullanarak ücretsiz biletinizi yine aynı internet sitesinden alabilirsiniz. Alacağınız biletin ekonomi sınıfından olması gerekir. Diğer sınıflarda kampanya kodu geçersiz sayılacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.