Kampanya Bulucu

Fly Pegasus ile Yurt Dışına Uçmak 59,99 Dolar

Fly pegasus’un sunduğu fırsatlardan bir tanesi daha sizi ucuza yırt dışına taşıyacak. Şimdi Pegasus kampanyaları ile belirtilen kampanya tarihlerinde Eylül ve Ekim ayı için alınan uçak biletleri 59,99 Dolar fiyatlardan başlıyor.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu uçak bileti kampanyası ile belirtilen tarihler arasında internet sitesinden yurt dışına bilet aldığınızda ve bu uçak biletleri Eylül ile Ekim aylarından biri ise oldukça iyi bir indirimden yararlanabiliyorsunuz. Bu indirimli fiyatlar 59,99 Dolar’dan başlıyor.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya herkesin katılımına açıktır. Bu kampanyadan yararlanmak isteyen herkes www.flypgs.com adresine girerek belirtilen tarihlerde ki kampanyalı biletlerden satın alarak bu kampanyadan faydalanabilirler. Diğer acente ve satış noktalarından alınan biletlerde bu kampanya geçerli değildir.

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

29 Temmuz tarihinde başlayan bu kampanya 1 Ağustos 2015 tarihinde sona erecektir. Bu tarihler arasında belirlendiği yerlere Eylül ve Ekim 2015 tarihleri arasında bilet alan müşteriler kampanyadan yararlanabilir. Kampanya gün ve saatleri Türkiye bölgesel saatine göre ayarlanmıştır ve ona göre sona erecektir.

Kampanyadan Kaç Defa Yararlanabilirim?

Kampanyaya katılım açısında herhangi bir sınırlama getirilmemiştir. İstediğiniz kadar indirimli bilet satın alabilirsiniz. Fakat kampanya toplamda 9.000 koltuk ile sınırlı tutulmuştur. Bu koltuk sayısı dolduğunda kampanya süresi bitmese bile otomatik olarak kampanya sona erecektir.

Kampanya Hangi Uçuşlarda Geçerlidir?

Bu kapmaya tek yön ve aktarmasız, direkt uçuşlar için geçerlidir. Ayrıca kampanya süresi içerisinde ki tarihlerde 17 ile 29 Eylül arası ile 27 ile 31 Ekim arası alınan biletler kampanya kapsamının dışındadır. Bunun dışında ki uçuşlar hakkında detaylı bilgi almak için www.flypgs.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.