Kampanya Bulucu

FLY Fiber İnternet Kampanyası

Fly Fiber, ev ve iş yerlerine yönelik en avantajlı kampanyasını başlattı. Bu kampanya ile birlikte internet kullanıcıları kaliteli sınırsız fiber interneti daha yüksek bedeller ödemeden 59,90 TL değerinde 8 Mbps’ye kadar hızlı olan internet paketini bir yıl boyunca ayda 29,90 TL’ye sahip olabilecekler.

Bu kampanya ile hangi fırsatlara sahip oluyorsunuz?

Bu kampanya ile 24 Mbps hıza kadar çıkartabileceğiniz, 200 GB adil kullanım kotasına kadar çıkartabileceğiniz mevcutta 50 GB AKK’ye sahip sınırsız interneti ayda sadece 29,90 TL’ye satın alabileceksiniz. En önemlisi sizi bekleyen sürpriz faturaların olmaması. Fly Fiber, kampanya dahilinde sunduğu hizmetler karşılığında aboneye yansıtılan ücretlerde, farklılıkların oluşmaması için gösterdiği hassasiyet ile de abonelere önemli bir fırsat sunuyor.

Bu kampanyadan kimler yararlanabilir?

Bu kampanya yalnızca yeni abone olacak olan internet kullanıcılarını kapsamaktadır. Mevcut Fly Fiber abonelerinin söz konusu kampanyadan faydalanmaları maalesef mümkün olmayacaktır.. Kampanya, iş yeri ve ev kullanıcısı ayrımı gözetmeksizin, 24 ay taahhüt veren tüm internet kullanıcıların katılımına açıktır.

Kampanyaya katılmak için ne yapmalıyım?

Kampanyaya iştirak etmeniz için, müracaatınızı www.flyfiber.com.tr adresindeki kampanyaya ait “Hemen Abone Ol” butonuna tıklayarak açılacak başvuru sayfasından yapabileceğiniz gibi 0 850 811 08 09 numaralı telefondan çağrı merkezine ulaşarak ta yapabilirsiniz. Kampanyadan yararlanabilmeniz için ayrıca, bulunduğunuz adreste fiber alt yapının mevcut olması gerektiğini hatırlatmalıyız.

Kampanya hangi tarihe kadar sürecek?

1 Eylül 2016 tarihinde başlayan kampanya 31 Mart 2016 tarihine kadar sürecek. Kampanyaya katılmak isteyen internet kullanıcıların en geç 31 Mart 2016 tarihine kadar müracaatlarını yapmaları gerekmektedir. Bu tarihinden sonra yapılacak başvurularda kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Taahhüt bozma bedeli var mı, bozulursa ne olur?

24 Aylık taahhüt vermeniz karşılığında yararlanacağınız kampanya indirim ve avantajlar nedeniyle taahhüt bozma bedeli uygulanmakta ve taahhüdü bozma tarihine kadar yararlandığınız indirimler son faturaya yansıtılacaktır.

 

Kampanyadan yararlanmak ve abone olmak için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.