Flormar'dan 100 TL ve üzeri Alışverişlerde Ani Tur'dan 100 TL Hediye Çeki! | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Flormar’dan 100 TL ve üzeri Alışverişlerde Ani Tur’dan 100 TL Hediye Çeki!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Flormar’dan 100 TL ve üzeri Alışverişlerde Ani Tur’dan 100 TL Hediye Çeki!” kampanyası ile birlikte Flormar resmi internet sitesi olan flormar.com.tr sitesi üzerinden kredi kartı kullanarak yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişleri tamamlayan kişilere e posta adreslerine gönderilecek olan kupon kodu ile birlikte Ani Tur’da kullanabileceğiniz 100 TL değerinde hediye çeki kazanma fırsatını elde edersiniz!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

“Flormar’dan 100 TL ve üzeri Alışverişlerde Ani Tur’dan 100 TL Hediye Çeki!” kampanyasına katılmak isteyen kişilerin 17 Şubat 2017 ve 17 Mart 2017 tarihleri arasında flormar.com.tr sitesi üzerinden kredi kartını kullanarak 100 TL ve üzeri alışverişte bulunması gerekmektedir. Bu koşulları yerine getiren ilk 100 kişiye Ani Tur’dan 100 TL değerinde hediye çeki verilecektir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak için yapmanız gereken tek şey flormar.com.tr sitesi üzerinden kampanya tarihleri içinde kredi kartı kullanarak 100 TL ve üzeri alışveriş yapmaktır Böylece Ani Tur’dan yapacağınız 2.000 TL ve üzeri Kıbrıs otel rezervasyonu ya da yurt içi tatil alışverişlerinde 100 TL değerinde hediye çeki kazanırsınız.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Bu kampanyanın sınırı hediye çeki ile alakalıdır. Bu kampanya kapsamında kazanacağınız 100 TL değerindeki hediye çekini Ani Tur resmi internet sitesi olan www.anitur.com.tr sitesi üzerinden yapacağınız 2.000 TL ve üzeri Kıbrıs otel rezervasyonunda ya da yurt içi otel rezervasyonlarında kullanabilirsiniz.

Bununla birlikte bir diğer sınır ise Flormar internet sitesi üzerinden yapılacak olan 100 TL ve üzeri alışverişlerde Ani Tur resmi internet sitesinde kullanılmak üzere verilecek olan 100 TL değerindeki hediye çekini sadece ilk 100 kişinin kullanabilecek olmasıdır.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Bu kampanya kapsamında kazanılan hediye çeki üstünde yer alan kodlar ile birlikte istenilen kişi ya da kişilere devredilebilecektir.

Bu kampanya ile kazandığınız hediye çekleri sadece Ani Tur internet sitesi olan www.anitur.com.tr sitesinde geçerli olacaktır.

Bu kampanya kapsamında kullanacağınız hediye çeki, kredi kartı kampanyaları haricinde diğer türden olan indirim kampanyaları ile birlikte kullanılabilecektir.

Kampanya kapsamında kazanmış olduğunuz hediye çekleri iade edilerek paraya dönüştürülemez.

Bu kampanya ile kazanmış olduğunuz hediye çekinin son kullanma tarihi 31 Ekim 2017 olarak belirlenmiştir. Bu tarihe dek kullanılmayan hediye çekleri iptal edilecektir.

Flormar ve Ani Tur bu kampanya ile ilgili oluşturmuş oldukları koşulların tamamında ya da bir bölümünde değişiklik yapma ya da bu kampanyayı önceden haber verme gereği duymadan tamamen durdurma haklarını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.