Kampanya Bulucu

Findeks Notu Ücretsiz Öğrenme

Findeks notunu öğrenmenin en iyi ve en hızlı yolu www.findeks.com sitesi üzerinden Findeks kredi puanı paketi satın almaktır. Bunun ücreti oldukça cüzidir. Ayrıca buradan Findeks kredi notu haricinde risk raporu, analizi, teminat mektubu vb. birçok hizmet de satın alınabilir.

Bu konu hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak için “Findeks Notu Öğrenme” adlı makalemizi okuyabilirsiniz. Bunun dışında Findeks notunu öğrenebilmenin birkaç ücretsiz yolu da bulunmaktadır.

1-) Findeks Kapmayanları

Findeks, bazı dönemlerde kampanya yaparak siteye üye olunması koşulu ile yapılan ilk kredi sorgulamalarını ücretsiz sağlayabilmektedir. Bu kampanyadan genel olarak mevcut üyeler yararlanamazlar. Yeni üyelere özel yapılan kampanya ise bir defaya mahsus olmak üzere ücretsiz olmaktadır. Bunun dışında Findeks üzerinden kredi notu öğrenmek yalnızca 4 TL’dir. Bu konu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız “Findeks Kredi Notu Sorgulama” adlı makalemizi okuyabilirsiniz.

2-) Akbank Direkt Mobil Uygulaması

Akbank tarafından sunulan Akbank Direkt Mobil uygulamasının indirilmesi ile Findeks kredi notu ücretsiz olarak öğrenilebilir. Fakat bu sorgulamanın ücretsiz olup olmaması dönemsel olarak değişmektedir. Ayrıca Akbank’ın sunmuş olduğu bu mobil uygulama ile risk raporu gibi bilgilere ulaşabilmek de mümkün. Risk raporu hakkında geniş çaplı bilgi edinmek için “Risk Raporu Nedir, Ne Zaman Güncellenir?” adlı yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

3-) GSM Operatörleri

AVEA, Turkcell ve Vodafone gibi GSM operatörleri çeşitli cihaz kampanyaları yaparak müşterilerine cihaz satışı gerçekleştirmektedir. Bu cihaz satışı, mevcut faturalı müşterilere sağlanabildiği gibi müşteri olmayan kişilere, Findeks puanı aracılığı ile bankadan kredi kullanılması sonucu olabilmektedir.

Bu işlem öncesinde cihaz satın almak isteyen kişilerin Findeks kredi puanına bakılmaktadır. Bu işlem için ise söz konusu kişilerden ücret talep edilmemektedir. Findeks kredi puanını ücretsiz olarak öğrenmek isteyen kişiler GSM operatörlerine giderek bu sorgulamayı yaptırabilirler.

Bunun için söz konusu kişinin kimliği ve cep telefon numarası gerekmektedir. Kaydı yapılan kişilerin cep telefonlarına SMS ile şifre gelir. Bu şifrenin sisteme geçirilmesi ile Findeks kredi puanı öğrenilebilir. Bu işlemi AVEA, Vodafone ve Turkcell gibi büyük mobil şirketler gerçekleştirmektedir.

Cep telefonunuzda kısa mesaj ile Findeks Kredi Notunuzu öğrenmek istiyorsanız ilgili şu yazımızı okuyabilirsiniz: ‘’SMS ile Findeks Kredi Notu Öğrenme’’

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.