Kampanya Bulucu

Findeks müşteri hizmetleri, iletişim

Bu yazımızda; Findeks iletişim yolları, Findeks müşteri hizmetleri ve Findeks ile ilgili sorunlarda ulaşabileceğiniz kanallar hakkında bilgiler sunacağız.

Findeks bireysel ve ticari müşterilerin kredi risklerini değerlendiren bir KKB kuruluşudur. Bu şirket, bireysel ya da ticari müşterilerin, finansal hareketlerinin kaydını tutarak onların kredi risklerini değerlendirmektedir.

Findeks, tamamıyla öğrenilmiş ve henüz sık kullanılan bir platform olmadığı için kullanıcılar Findeks’i kullanmak konusunda sıkıntılar yaşayabilmektedir. Ayrıca Findeks her zaman sorunsuz çalışan bir platform değildir. Bazen müşterilerin finansal riskleri hiç olmasa bile riskli müşteri gibi kredi puanlaması yapabilmektedir.  Kredi borcu olmasa bile ödenmemiş kredi borcu raporlarda gözükebilmektedir. Bunun farklı nedenleri bulunmaktadır. Ancak tüm bu sorunları çözmek için Findeks 3 farklı yolu kullanıyor. Bunlar;

1-) Müşteri İletişim Merkezine ulaşmak ve doğrudan müşteri temsilcisi ile görüşmek (Findeks müşteri hizmetleri telefon numarası  444 4 552)

2-) E-Posta Yoluyla iletişim: Findeks E-posta ile yapılan müracaatlara da oldukça hızlı dönüş yapıyor. Bu yöntemle sorunlarınızı çözmek istiyorsanız,  Findeks E mail adresi: [email protected]

3-) Üçüncü yöntem ise “Findeks Sıkça Sorulan Sorular” sayfasında bilmediklerinizi öğrenmenizdir.

Müşteri İletişim Merkezi: Bu yollar arasında en kolay ve hızlı sonuç alınanı 444 4 552 no’lu Findeks telefonunu aramak ve Findeks müşteri hizmetleri ile görüşmektir. Findeks iletişim numarası ile yapacağınız görüşmeler tarifenize göre ücretlendirilir. Yani Findeks İletişim Hattı 444 4 552 no’lu hattı aradığınızda her yöne bedava dakikanız varsa bedava konuşma yapabilirsiniz. Bunun dışında, fatura tarifeniz neyse o kadar ödeme yaparsınız.

E Posta ile iletişim: E Posta ile yaptığınız başvurular daha yavaş sonuç alıyor ancak daha etkili çözümler almanıza neden oluyor. Çünkü 444 4 552 nolu Findeks hattını aradığınızda daha önceden belirlenmiş sorunların çözümleri konusunda bilgilendiriyorsunuz. Ancak E-posta ile sorduklarınıza alanında bilgili kişiler dönüş yapıyor. Bu da sorunun çözümünü kolaylaştırıyor.

Sık Sorulan Sorular: Eğer Findeks’i yeni duyduysanız ilk yapmanız gereken sitemizde Findeks ile ilgili tüm yazıları okumanızdır. Çünkü Findeks’le ilgili oldukça detaylı bir yazı dizisi sitemizde bulunuyor. Bu yazıları okuduktan sonra Findeks Sık sorulan sorular kısmından merak ettiklerinizi öğrenebilir ve olası sorunların önüne geçmiş olursunuz.

Findeks ile ilgili tüm bilgi makalelerine şu linkten ulaşabilirsiniz: ”Findeks Kredi Notu”

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.