Kampanya Bulucu

Findeks Hesap Silme

Findeks’e üye olan herkes ücret ödemeden üye olabiliyor. Ancak kullanıcı paneline girdikten sonra kredi risk raporu ve diğer ürünler için fatura gören kullanıcılar neye uğradığını şaşırıyor. Çünkü her ürün için bir defalık ve aylık ödeme yapmanız isteniyor. Aylık paketler bir defalık raporlara göre çok daha ucuz olmasına rağmen yine de bir ücret ödeniyor.

Kullanıcılar bu durumu görünce hesabını derhal silmek istiyor. Ancak Findeks Ana sayfasında hesap silme ile ilgili bir menü bulunmuyor. Ancak Findeks hesabınızı silmek için iki yol bulunuyor. Birincisi [email protected] adresine mail atarak bilgilerinizi iletmeniz ve hesabınızı silmek istediğinizi belirtmeniz! İkincisi ise 444 4 552 numaralı Findeks Müşteri hizmetlerini arayıp hesabınızı kapatmak istediğinizi söylemenizdir.

Findeks müşteri hizmetlerine nasıl ulaşabileceğiniz hakkında daha ayrıntılı bilgi için: Findeks müşteri hizmetleri, iletişim

Findeks hesap silme ile ilgili, sitede bulunan Findeks kullanıcı sözleşmesinde 7. Maddede şöyle denmektedir. “TARAFLAR, bu sözleşmeyi her zaman diğer tarafa uygun bir şekilde bildirmek kaydıyla feshedebilecektir. Fesih bildirimi tarafların yukarıda yer alan e-mail hesaplarına gönderilmek suretiyle de gerçekleştirilebilir.

SAĞLAYICI, fesih bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 7 gün içerisinde feshin gereğini yerine getirecek ve üyeliği iptal edecektir”

Findeks kredibilite ölçme platformunun her zaman doğru sonuçlar vermeyeceğini bilmelisiniz. Ancak bankalar Findeks verilerini büyük ölçüde doğru kabul ediyorlar. Çünkü bu verileri kendileri ortak oluşturuyorlar.

Hemen hemen her ticari sitede üyelik açmak çok daha kolay olmasına karşılık üyelik silmek biraz daha zor! Findeks de bu ticari kurnazlığı yapıyor. Bunun için Findeks’in kısa sürede sitesine hesap silme menüsü koyması gerekiyor. Bu tüketici memnuniyeti için oldukça yerinde bir davranış olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.