Kampanya Bulucu

Finansbank’tan Tezemasa.com’a Özel 30 TL İndirim Kampanyası

İnternet bankacılığını ve mobil bankacılığı yaygınlaştırmak için yapılan kampanyalar, birçok alanda, birçok açıdan avantaj sağlıyor. Şimdi Finansbank kampanyaları ile sadece Cep Şubeye giriş yapmanız halinde Tazemasa.com internet sitesinden 30 TL indirim kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Tazemasa.com kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Finansbank’a ait mobil uygulama ile Cep Şubeye giriş yapmanız halinde www.tazemasa.com internet sitesinden 75 TL ya da daha üzeri bir alışveriş yapmanız halinde 30 TL indirim hakkı kazanabileceksiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan yararlanmak için sadece Finansbank bireysel müşterisi olmanız yeterlidir. Tabi bir de Cep Şube müşterisi olmanız gerekir. Cep Şube müşterisi olmayanlar bu kampanyadan yararlanamazlar. Bireysel olmayan müşteriler ve sadece internet şubesine giriş yapan bireysel müşteriler bu kampanyadan yararlanamazlar.

Bu kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılım oldukça basit olacak. Kampanya tarihleri arasında mobil uygulamayı kullanarak Cep Şubesine giriş yapan müşteriler giriş yaptıktan hemen sonra bankaya kayıtlı cep telefonlarına bir mesaj alacak. Bu mesajda indirimden yararlanabileceğiniz kampanya kodu yer alacaktır.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Sürecek?

1 Ocak tarihinde başlayan bu kampanya 31 Ocak 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında giriş yaparak kampanya kodunu almalıdır. Kampanya tarihleri dışında yapılan girişlerde kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Kampanya Kodu Kullanım Şartları Nelerdir?

Kampanya kapsamında verilen kampanya kodları tek kullanımlıktır. Bu nedenle indirimden sadece bir defa yararlanabilirsiniz. SMS’in gönderileceği telefon numarasının güncel olup olmaması müşterinin sorumluluğundadır. Kampanya kodu kullanımında indirim anında toplam ücret üzerinden yapılacaktır. Kampanya kodunu ödeme esnasında yer alan “hediye çeki kullanımı” alanına yazmanız yeterli olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.