Kampanya Bulucu

Finansbank’tan Lidyana.com’a Özel 25 TL İndirim Kampanyası

İnternet şubesinin kullanımını yaygınlaştırmak için yapılan kampanyaların bir örneğini de Finansbank başlattı. Şimdi Finansbank kampanyaları ile www.lidyana.com internet sitesinden yapacağınız alışverişlerde 25 TL indirim kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Lidyana kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Finansbank internet şubesine giriş yapan müşteriler, lidyana.com internet sitesinden yapacakları 100 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL indirim kazanıyor. Kampanyanın geçerli olabilmesi için alışveriş tutarının kargo hariç şekilde 100 TL ya da daha üzerinde olması gelir.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece bireysel Finansbank müşterilerinin katılımına açıktır. Ayrıca kampanyadan yararlanabilmek için bireysel internet şubesi müşterisi olmak da gerekiyor. Bireysel olmayan müşteriler, ya da bireysel olsa da internet şubesi müşterisi olmayan müşteriler bu kampanyadan yararlanamazlar.

Bu kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılım sadece kampanya kodu yolu ile yapılacaktır. Kampanya kondu aldıktan sonra www.lidyana.com internet sitesinden en az 100 TL’lik alışveriş yapmış olduğunuzda 25 TL indirim kazanırsınız. İndirimden faydalanmak için ödeme adımında ilgili yere kampanya kodunu yazmanız gerekmektedir.

Kampanya Kodunu Nasıl Alabilirim?

Kampanya kodunu alabilmek için kampanya tarihleri arasında Finansbank internet şubesine giriş yapmanız gerekmektedir. Giriş yaptıktan sonra banka sistemine kayıtlı cep telefonunuza kampanya ile ilgili bir mesaj gelecektir. Bu mesajında içerisinde ne yapmanız gerektiği ile birlikte kampanya odu da iletilecektir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Sürecek?

Bu kampanyadan yararlanabilmeniz için 31 Ocak 2016 tarihine kadar başvuru yapmanız gerekir. Kampanyadan yararlanabilmek için bu tarihe kadar ödemesinin yapılmış olması gerekiyor. Bu tarihler dışında yapılan başvuru ve diğer hizmetler geçerli olmayacaktır. Kampanya kodu ile indirimi anında uygulayabilirsinsiniz. Ayrıca bu kampanyanda her müşteri sadece bir defa yararlanabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.