Finansbank'tan KOBİ'lere 50 TL ParaPuan Kampanyası | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Finansbank’tan KOBİ’lere 50 TL ParaPuan Kampanyası

Finansbank, KOBİ’leri kapsayacak bir internet bankacılığı kampanyası başlattı. Bu Finansbank kampanyaları ile internet şubesinden krediye başvuran KOBİ’ler 50 TL ParaPuan kazanabilirler. Üstelik işletme bankacılığı segmentinde olan bütün tüzel kişiler bu kampanyadan yararlanabilir.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kredi kampanyası ile kampanya tarihleri arasında www.finansbank.com.tr adresinden, internet bankacılığı vasıtası ile krediye başvuran KOBİ’ler 50 TL ParaPuan kazanıyor. İşletme bankacılığı aşamasına kayıtlı olan ve tüzel kişiliğe sahip olan bütün müşteriler bu kampanyadan yararlanabilirler.

Bu kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece KOBİ’lerin katılımına açıktır. Bireysel müşteriler bu kampanyaya katılamazlar. Kampanyadan yararlanabilmek için gerçek kişi değil tüzel kişi olmanız ve işletme bankacılığı düzeyinde olmanız gerekmektedir. Bu şartların hepsini sağlayan müşteriler kampanyadan yararlanabilir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza ya da SMS göndermenize gerek yoktur. İnternet bankacılığı vasıtası ile kredi başvurusu yapan müşteriler bu kampanyaya otomatik olarak katılabilirler. Kazanılan ParaPuanlar kredi kartına yüklenir.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerlidir?

15 Ekim tarihinde başlayan bu kampanya 31 Ekim 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında kredi kullanımı için başvurmalılardır. Kampanya tarihleri dışında yapılan başvurularda bu kampanya koşulları geçerli olmayacaktır.

Kampanya Hangi Kredilerde Geçerlidir?

Bu kampanya internet şubesi üzerinden yapılan ve tek seferde en az 20.000 TL tutarda olan kredi başvurularında geçerli olacaktır. Daha az tutarda olan, ya da diğer kanallardan yapılan kredi başvurularında kampanya geçerli olmayacaktır.

ParaPuan’ı Nasıl Alabilirim?

Kampanya kapsamında 50 TL ParaPuanı almaya hak kazanmış olduğunuz zaman 5 Kasım 2015 tarihinde ticari kredi kartınıza yüklenecektir. Yüklenen ParaPuan’ı 30 Kasım 2015 tarihine kadar kullanmanız gerekmektedir. Kullanılmayan Parapuanlar otomatik olarak silinecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.