Kampanya Bulucu

Finansbank’tan İhtiyaç Duyduğunuz An Hazır Kredi

Finansbank, sıkışmış olduğunuz an krediyi anında size verebilecek bir kampanya başlattı. Bu kampanya kurgusuna göre, krediye bir kere başvuruyorsunuz ve o limite kadar krediniz hazır bulunuyor. Kullanmak istediğiniz zaman ise şubeye bile gitmenize gerek kalmadan kredinizi çekerek kullanabilirsiniz. Hesabınızdan para çeker gibi çekip, taksit taksit ödeyerek kredi almanın kolaylığını yaşayabilirsiniz.

Alacağınız kredi limiti, hesabınızda ki limite ek olarak verilecektir. Bu tamamen ayrı ve sadece taksitli ödeyebileceğiniz size özel bir kredi limitidir. Krediyi kullanabilmeniz için size önceden tanımlanmış olmalıdır. Bir kere tanımlandıktan sonra şubeye bile gitmenize gerek kalmadan krediyi kullanabilirsiniz. 0850 222 0 900 çağrı merkezini arayarak ve ya ATM’lere giderek kredinizi hemen çekebilirsiniz. Başlatılan bu kampanya ile çekeceğiniz kredileri 12, 18, 24 ve 36 aylık vadelerde ödeyebileceğiniz bir imkan bulunuyor. Size verilecek olan kredi limitleri birçok faktöre göre değişiklik gösterebilir.

Finansbank Kredi kampanyası

Finansbank Hazır Kredi Limiti Kampanyasının Detayları şu şekilde:

İhtiyaç Anında Finansbank’ta Hazır Kredi!

Finansbank’ta sizin için Hazır Kredi var! Bir kez başvurun her an kullanıma hazır kredi limitiniz olsun. İhtiyacınız olduğunda şubeye bile gelmeden Hazır Kredinizden limitiniz dâhilinde istediğiniz kadar kullanın, taksit taksit ödeyin. Hazır Krediyi kullanmak hesabınızdan para çekmek kadar kolay!

Hazır Kredi Nedir?

 • Hazır Kredi limiti, mevcut Ek Hesap limitinize bağlı ve bu hesap limitine ek olarak tahsis edilen ve sadece taksitli olarak kullanabileceğiniz bir kredi limitidir.
 • Tanımlanmış Hazır Kredi limitinizden taksitli nakit kullanım yapabilmek için şubemize gelmenize gerek bulunmamaktadır. 0850 222 0 900 numaralı çağrı merkezimizi arayarak veya ATM’lerimizden Hazır Kredinizi kolayca kullanabilirsiniz.
 • Hazır kredi limiti dahilinde 12, 18, 24 , 36 ay vade seçenekleri ile kullanabilirsiniz.
 • Limit dahilinde 36 ay vadeden daha büyük bir vadede nakit kullanım yapılamamaktadır.
 • Taksitli nakit çekimi, tüketici kredisi kullanımı, banka kredi politikaları incelemesi veya kullanılan nakdi kredilerin geri ödemeleri sonucu kullanılabilir Hazır Kredi Limitiniz değişiklik gösterebilmektedir.
 • Faiz oranlarımız ile ilgili detaylı bilgiyeFaiz ve Ücretler sayfamızda Diğer/Ek Hesap Başlığı altından ulaşabilirsiniz.

Hazır Kredi Limit Başvurusu ve Bu Limitten Kullanım Nasıl Yapılır?

 • Hazır Kredi limit Başvurusu yapabilmek için öncelikle bir Ek Hesap açtırmanız gerekmektedir. Mevcutta bir Ek Hesabınız var ise limit bu hesabınızın üzerine de tanımlanabilir.
 • Limit başvurusu ve limitinizden taksitli nakit kullanımı için aşağıdaki kanalları kullanabilirsiniz.
  • Şubelerimiz
  • Çağrı Merkezi
  • ATM

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.