Kampanya Bulucu

FinansBank’tan Çift Sarılı Hesap

Finansbank çift sarılı hesap adı ile bir hesap türü oluşturarak hem vadesiz hesabın avantajlarını, hem de vadeli hesabın kazancını birleştirdi. Yani artık tek bir hesapla hem yatırım yapabilir, hem de harcama yapabilirsiniz. Bu sayede vade endişesi yaşamadan oldukça avantajlı faiz oranlarından yararlanabilme şansınız var. Bu hesapta kazancınız günlük olarak hesaplanacaktır.

Peki, bu hesap size ne gibi avantajlar sağlayacak? Öncelikle sadece tek bir hesap ile hem faiz getirilerinizi kolaylıkla takip edebileceksiniz, hem de günlük işlemlerinizi takip edebilme imkanı bulabileceksiniz. Bu sayede hem vadesiz hesapların esnekliğinden, hem de vadeli hesapların kazançlı avantajlarından yararlanabilme imkanınız olacak. Bu hesaplarda kazanacağınız faiz günlük olarak hesaplanır ve hesabınıza yansıtılır. Bu sayede hiçbir vade derdi bulunmadan faturalarınızı ödeyebilir, para gönderebilir ve ya yatırıp, çekebilirsiniz. Üstelik hesabınıza istediğiniz kanallardan ulaşabilirsiniz ve işlem gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik bu hesabı açarken hesap açma limiti de bulunmaz. Bunların da yanı sıra ilk hesap açmış olduğunuzda hoş geldin faizinden yararlanarak, yüksek faiz oranı ile ilk ay kazanç elde edebilirsiniz.

Finansbank

Bu hesabı TL veya döviz hesapları ile açabilirsiniz. Normal hesapların yapabildiği her işlemi, bu hesapta da yapabilirsiniz. Açacağınız hesap için belirlediğiniz alt limit ile ve hesap türü ile ilgili bir faiz oranı belirlenir. Bu belirleme banka tarafından serbestçe yapılacaktır. Daha detaylı bilgileri internet sitesi, banka şubesi ya da telefon bankacılığından alabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.