Kampanya Bulucu

Finansbank’tan Beymen’e Özel 100 TL İndirim Kampanyası

Finansbank, internet şubesini yaygınlaştırmak için bir takım kampanyalar yapmaya devam ediyor. Şimdi Finansbank kampanyaları ile Beymen Club’tan yapacağınız alışverişlerde 100 TL indirim kazanabilme şansınız bulunuyor.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Beymen kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Finansbank internet şubesine giriş yapan müşteriler www.beymenclub.com adresinden 400 TL veya daha üzerinde yapılan alışverişlerde 100 TL indirim verilecektir. İsteyen herkes bu kampanyadan yararlanabilir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya tüm Finansbank müşterilerinin katılımına açıktır. 18 yaşının üstünde olan ve internet şubesini kullanabilen bütün müşteriler bu kampanyadan yararlanabilir. Kampanya kapsamında alacağınız şifreler tek kullanımlık olacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılım için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza ya da SMS göndermenize gerek yoktur. www.finansbank.com.tr adresine giriş yapmış olduğunuzda banka sistemine kayıtlı cep telefonuna indirim için kampanya kodu gelecektir. Bu kod ile indirimden yararlanabilirsiniz.

İndirim Kodunu Nasıl Kullanacağım?

www.beymenclub.com adresine giriş yaptığınızda alacağınız ürünleri sepete eklemelisiniz. Eğer siteye üye değilseniz hemen ücretsiz olarak olabilirsiniz. Sepete en az 400 TL’lik bir ürün ekledikten sonra ödeme adımında Kupon Kodu alanına SMS ile gelen kodu yazarak indirimi uygulayabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya sadece Kasım ayına özel olarak başladı. Bu nedenle 1 Kasım tarihinde başlayan bu kampanya 30 Kasım 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar indirim kodunu almalı ve kullanmalıdır. Kullanılmayan kodlar bu tarihten sonra geçersiz sayılacaktır.

İndirim Hangi Ürünlerde Geçerlidir?

2015 Sonbahar/Kış koleksiyonunda ki yeni sezon ürünlerinin hepsi kampanya kapsamındadır. Kampanya bu ürünlerin hepsinde geçerli olacaktır. Fakat zaten indirimli olan ürünlerde bu kampanya geçerli olmayacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.