Kampanya Bulucu

Finansbank’tan 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

Finansbank, bankacılık hizmetleri ile ilgili son zamanlarda oldukça olumlu değişiklikler yaptı. Şimdi Finansbank’ın hizmetlerinden daha avantajlı şekilde yararlanabilme şansınız var. Örneğin uygun faiz oranları ile alacağınız ihtiyaç kredilerinde ek avantaj olarak bir de 3 ay erteleme fırsatından yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Finansbank kampanyaları ile belirlenen kampanya tarihleri arasında başvuru yapan müşteriler ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanabileceklerdir. Bu kampanya ile %1,39 faiz oranlarından yararlanabilirken 36 aya kadar sunulan vade seçenekleri ile de kolaylıkla kredi çekebilirsiniz. Üstelik kampanya kapsamında çekeceğiniz kredileri 3 ay erteleyerek de ödeyebilme şansınız bulunur.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kredi kampanyasından 18 yaşını doldurmuş olan ve TC vatandaşı olan herkes yararlanabilir. Üstelik hiç Finansbank müşterisi olmasanız da şubeye gitmeden, SMS yolu ile ve ya internet sitesi aracılığı ile kredi için başvuru yapabilme şansınız bulunur. Kampanyaya herkes başvurabilse de her başvuran bu kampanyadan yararlanamayabilir.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Kampanyadan yararlanabilmek için SMS ile ya da www.finansbank.com.tr internet sitesinden ön başvuru yapmanız gerekir. Ön başvuruyu yaptıktan sonra ön onayı alırsanız Finansbank şubelerine gelerek diğer işlemleri tamamlamanız gerekir. Telefonunuzun mesaj bölümüne TC kimlik numaranızı yazıp 5030’a göndermeniz ve ya internet sitesinde kampanyanın ilan edildiği sayfada ki “Hemen Başvur” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Sürecek?

Bu Kampanya için belirlenen son katılım tarihi 18 Mart 2016’dır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar başvuruyu yapmalıdır. Bu tarihten sonra yapılan başvurularda kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Kampanya İçin Örnek Faiz-Maliyet Tablosu Var Mı?

Finansbank Maliyet Faiz Tablosu

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.