Kampanya Bulucu

Finansbank’ta Yeni Yıl Kredisini 3 Ay Sonra Ödemeye Başlayın

Hayatta bizi en çok tedirgin eden şey ertelediklerimizdir. O yüzden bu sene erteleyeceğiniz tek şey Finansbank’tan alacağınız yeni yıl kredisinin ödemeleri olsun. Finansbank, Yeni yıl kredisi olarak verdiği krediyi 3 ay erteleme imkanı sunuyor. 2015’te alacağınız kredi ile hayallerinizi ertelemeyin, gerçekleştirin. Ama kredi ödemelerini erteleyebilirsiniz.

Bu kampanya kapsamında alacağınız kredileri Yüzde 0.99 faiz oranı ile ve 3 ay erteleme imkanı ile alabilme şansınız olacak. Finansbank’ın sunmuş olduğu bu fırsattan yararlanmanız için önce ön başvuru yapmanız gerekecektir. Ön başvuruyu ister Finansbank şubelerinden, ister SMS ile yapabilirsiniz. SMS ile başvuru yapmak için TC kimlik numaranızı 5030’a göndermeniz yeterli olacaktır. Bu avantajlı kredi kampanyası 9 Ocak 2015 tarihine kadar sürecek. Bu tarihe kadar yapacağınız başvurular kampanya kapsamında değerlendirilecektir. Ön başvurunuzun olumlu sonuçlanması halinde istediğiniz Finansbank şubesine giderek başvuruyu tamamlayabilirsiniz. Kampanya için göndereceğiniz SMS’ler standart 1 SMS olarak ücretlendirilecektir.

Finansbank Yeni yıl Kredisi

Finansbank Yeni Yıl Kredisi kampanyasının açılanan detayları şu şekildedir:

Bu sene ertelediğiniz tek şey kredi ödeme tarihiniz olsun! 2015’e Finansbank’ın yeni yıl kredisiyle girin; ihtiyaçlarınızı, hayallerinizi ertelemeyin.

Finansbank, sizlere yine çok cazip kredi imkanları sunuyor!

Aylık %0,99 faizli yeni yıl ihtiyaç kredisini şimdi alın; ödemeye 1 değil, 2 değil, 3 ay sonra başlayın! Finansbank’ın yeni yıla özel sunduğu bu fırsatı kaçırmayın.

Kampanyaya nasıl başvurabilirsiniz?

  • 09/01/2015’e dek 5030’a T.C. kimlik numaranızı göndererek* ön başvurunuzu SMS’le hemen yapabilirsiniz. Dilerseniz Finansbank Şubeleri’nden ön başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.
  • Ön başvuru sonucunuz olumlu ise dilediğiniz Finansbank Şubesi’nden yeni yıl ihtiyaç kredisi  başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

*Başvuru için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilir.

Başvuru için gerekli evraklar:

  • Nüfus cüzdanı aslı veya noter tasdikli sureti,
  • Gelir Belgesi (Gelir belgesiz limit için ön onay alınamaması durumunda gerekli)
  • Adres Kayıt Sistemi’nde adres bilgisinin güncel olmaması halinde; sabit telefon, elektrik, doğalgaz, su, cep telefonu hattı faturalarından biri (Son 3 ay içinde düzenlenmiş)

Maliyet Tablosu:

Kredi Tutarı Taksit Tutarı(Aylık) Kredi Faiz Oranı(Aylık) Kredi Vadesi Kredi Tahsis Ücreti(BSMV Dahil) Sigorta Primi* Aylık Toplam Maliyet ** Yıllık Toplam Maliyet **
3.000 TL 270 TL %0,99 12 Ay 15,75 TL 32 TL %1,44 %17,28

SMS sonucu bir ön onaydır. Tahsis edilecek kredi tutarı müşteri özelinde değişkenlik gösterebilir. Finansbank başvuruları serbestçe değerlendirme ve reddetme hakkına sahiptir.
Aylık %0,99 faiz oranı 3.000 TL’ye ve 12 aya kadar geçerlidir.
Tabloda yer alan kredi tutarı ve vadeler, örnek olarak belirtilmiştir. Diğer kredi tutarları ve vade koşulları için detaylı bilgiye Finansbank Şubelerinden ulaşabilirsiniz.

* Tabloda yer alan sigorta primi, ortalama 44 yaşında bir müşterinin, yıllık hayat sigortası primini içermektedir.
**Aylık ve yıllık toplam maliyet oranlarına kredi için tahsil edilen tüm faiz, masraf ve vergiler dahildir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.