Kampanya Bulucu

Finansbank Otomotiv Sektörü Alışverişlerine Artı 4 Taksit

Finansbank Otomotiv Sektörü Alışverişlerine Artı 4 Taksit kampanyası düzenledi. CardFinans bireysel kredi kartlarınız veya kampanya paketine dahil Fix Card’ınızla 1 Kasım-31 Aralık 2015 tarihleri arasında otomotiv sektöründe faaliyet gösteren kampanyaya dahil üye iş yerlerinde Finansbank POS’larından 100 TL ve üzeri 2-5 arası taksitli alışverişlerinize artı 4 taksit imkanı sağlanacaktır.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerli Olacaktır?

Kampanya 1 Kasım-31 Aralık 2015 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Uygulanacak Taksit Miktarı Ne Kadardır?

Taksit fırsatı, 2-3-4 ve 5 taksitli alışverişlere kart hamilinin isteği üzerine artı 4 taksit uygulanacaktır. Uygulanacak taksit miktarı üye iş yerinin size vermiş olduğu taksit adedinin üzerine eklenecektir.

Artı Taksit Kampanyasına Hangi Kartlar Dahil Değildir?

Ticari kartlar, Banka kartları, Kampanya Paketine dahil olmayan Fix Card’lar ve ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler artı taksit kampanyasına dahil olmayacaktır.

Fix Card “Kampanya Paketi” Ücreti Vergi Dahil Ne Kadardır?

Fix Card “Kampanya Paketi” ücreti vergi dahil aylık 5 TL’dir. Her ay Fix Card’ınızdan tahsis edilir.

Kampanya Paketine Nasıl Dahil Olunulur?

Kampanya Paketine dahil olmak ve bilgi için 0 850 222 0 900 ‘ü aramanız yeterli olacaktır. Üyelik sırasında gerekli koşullar ayrıca size iletilecektir.

Yaşanacak Sorunlar İçin Nereyle İletişim Kurulmalıdır?

Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşayabileceğiniz her türlü sorun, itiraz ve şikayetler ile ilgili üye işyerlerinin şikayet hattına şikayet, istek ve talepte bulunabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.