Finansbank Kredi Kartları ile Avis'te Yüzde 25 İndirim Fırsatı | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Finansbank Kredi Kartları ile Avis’te Yüzde 25 İndirim Fırsatı

Finansbank, kredi kartı kullanan müşterilerine kampanyalar ile birçok fırsat sunmaya devam ediyor. Şimdi Finansbank kampanyaları ile Avis’ten yapacağınız araç kiralamalarında yüzde 25 indirim fırsatından yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Avis kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Finansbank kredi kartları kullanarak Avis’ten araç kiralamanız durumunda araç bedeli üzerinden %25 indirim yapılacaktır. Üstelk Finansbank kredi kartlarına özel Giulietta ve Focus araçları 133 TL olacaktır. Kredi kartı ile tüm araçlarda 5 taksit fırsatından da yararlanabilme şansınız var.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya tüm Finansbank kredi kartlarında geçerlidir. Kampanyadan faydalanabilmek için ödemenin Finansbank kredi kartı ile yapılması şarttır. Kampanyadan faydalanabilmek için araç kiralamadan önce rezervasyon yapmanız gerekmektedir. En az 24 saat önceden rezervasyon yapılması gerekmektedir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza ya da promosyon kodu vs. kullanmanıza gerek yoktur. Finansbank kredi kartı ile ödeme yaparak kampanyadan yararlanabilirsiniz. Kampanyadan faydalanabilmek için bir gün önceden rezervasyon yapmanız gerekir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için belirlenmiş olan son katılım tarihi 31 Ocak 2016’dır. Kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler bu tarihe kadar kiralama işlemini gerçekleştirmelidir. Bu tarihten sonra yapılacak kiralama işlemleri kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Kampanyaya Katılım Şartları nelerdir?

Kampanyadan faydalanabilmek için 444 28 47 numaralı çağrı merkezinden rezervasyon yapmanız gerekir. En az 24 saat önceden rezervasyon yapıp, rezervasyon iptali için de en fazla 4 saat önce iptal edebilirsiniz. Filoda bulunan tüm araçlar bu kampanya kapsamındadır. Avis kiralama koşulları normal şartlarda ne ise, kampanya da aynı şartlarda olacaktır. Kiraladığınız araçları aynı ilde olması şartı ile başka bir Avis ofisine bırakabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.