Kampanya Bulucu

Finansbank Cep Şubesine Özel iPhone 6S Çekilişi

Finansbank Cep Şubesini yaygınlaştırmak için yapmış olduğu kampanyalara bir yenisini daha ekledi. Şimdi Finansbank kampanyaları ile yapılacak olan çekilişten iPhone 6S kazanma şansına sahipsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu iPhone kampanyası ile kampanya tarihleri arasında Finansbank cep Şubesine giriş yapan müşteriler çekiliş ile 10 iPhone 6S’den birini kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Üstelik gün bazında verilecek olan çekiliş haklarını, giriş yapmış olduğunuz her gün için bir çekiliş hakkı olarak kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya tüm Finansbank müşterilerinin katılımına açıktır. İsteyen tüm müşteriler Cep Şubesine giriş yaparak kampanyadan yararlanabilir. Giriş yapabilmeniz için hesabınızın interaktif aktivasyonunun yapılmış olması gerekir. İnternet özelliğini kullanamayan müşteriler giriş yapamazlar.

Bu Kampanyaya nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak için ekstra herhangi bir işlem yapmanıza gerek yok. Akıllı telefonlarınıza Finansbank Cep Şubesi uygulamasını indirdiğiniz zaman, her giriş yaptığınızda bir adet çekiliş hakkı kazanırsınız. Giriş yaptığınız her gün için 1 adet çekiliş hakkı verilir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Kampanya sadece kasım ayına özel olarak başladı. Bu nedenle 1 Kasım tarihinde başlayan bu çekiliş kampanyası 30 Kasım 2015 tarihinde sona erecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin bu tarihler arasında en az bir defa giriş yapması gerekmektedir.

Çekiliş Ne Zaman, Nerede Yapılacak?

Kampanyanın çekilişi 10 Aralık 2015 tarihinde 4. Levent, Beşiktaş İstanbul bölgesinde bulunan Akro Tanıtım Org. Firmasının toplantı salonunda yapılacaktır. Kampanya tüm halkın katılımına açık olarak ve noter huzurunda yapılacak. Katılmak isteyenler Gökkuşağı sok. No:15 adresinde bulunmalıdır.

Çekilişin Sonuçlarını Nasıl Öğreneceğim?

Yapılan çekilişin sonuçları 16 Aralık 2015 tarihinde Posta gazetesinde ve www.kimkazandi.com internet sitesinden ilan edilecektir. Ayrıca asıl ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile bilgilendirme yapılacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.