Kampanya Bulucu

Finansbank CardFinans’tan Eğitim alışverişlerine 100 TL ParaPuan!

Finansbank son zamanlarda yaptığı atılımlar arasına eğitimi de kattı. Okulların açılmasına yaklaşılması ile ortaya çıkan giderlerin karşılanması için Finansbank oldukça avantajlı bir fırsat sunmakta! Bu fırsatta yapılacak olan harcamalar için Finansbank tam tamına 100 TL ParaPuan hediye ediyor!

Kampanyanın Detayları Nelerdir?

  • Kampanyanın katılım tarihi 25 Ağustos-30 Eylül 2017 tarihleri arasıdır. Bu tarihler arasında kampanya kapsamında 100 TL kazanma fırsatı sizi bekliyor.
  • Eylül ayı sonuna kadar şahsi kredi kartlarınızla kırtasiye ve eğitim sektöründe yapacağınız tek seferlik her 50 TL ve üzeri harcamalarınız için anında 10 TL ve totalde 100 TL kazanma fırsatına sahipsiniz.
  • Kampanya kapsamında yapacağınız alışverişler sonrasında kazanacağınız ParaPuanlar anında hesabınıza yatırılacaktır. Bu ParaPuanların son kullanım tarihi 31 Ekim 2017’dir. Bu tarihten sonra kullanmadığınız puanlar tarafınızdan geri alınacaktır.
  • Kampanyaya dahil olmuş herhangi bir müşteri kampanyadan bütün Finansbank kredi kartları ile yararlanabilecektir ve bütün bu kartları ile totalde alabileceği ParaPuan 100 TL’dir.
  • Kampanya kapsamında yapılan harcamalar ek kartlar üzerinden gerçekleştirilirse kazanılacak olan ParaPuanlar ilgili ek kartlara yatırılacaktır.
  • Aynı gün içerisinde aynı işyerinden yapılacak olan işlemlerden sadece ilki kampanya kapsamında ParaPuan kazanacaktır.
  • Kampanyaya her müşteri sadece bir kere katılabilir.
  • Kampanya kapsamında alınan ürünlerin iade edilmesi durumu söz konusudur ve iade işlemi gerçekleştikten sonra kazanılan ParaPuanlar iade edilen ürünün fiyatına oranla hesaptan geri alınır. Eğer ki ParaPuanlar iade öncesinden harcanmış ise alınması gereken ParaPuan tutarı kredi kartına ParaPuan borcu olarak yansıtılır ve daha sonra tarafınızdan tahsil edilir.
  • ParaPuan ile yapılan harcamalarda ticari kullanım ve toplu satış kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanya kapsamında yapılan alışverişler sonucunda ürünler için karşılaşılan her türlü itiraz, şikayet ve itirazlarda ilgili üye işyerinin şikayet hattına başvurularak ürünün iadesi veya yenisinin verilmesi talep edilebilir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılabilmek için tek bir SMS göndermeniz yeterlidir. Kampanyadan yararlanabilmek için Finansbank’ın sisteminde kayıtlı bulunan cep telefonu numarasından harcamalara başlamadan önce OKUL yazıp 2273’e SMS göndermeniz yeterli olacaktır. Ayrıca 0850 222 0 900 numaralı Finansbank Çağrı Merkezini arayabilir veya Cep şube uygulamasını kullanarak kayıt olabilirsiniz. SMS sistemini kullanmanız halinde operatörünüz tarafından ücretlendirme 1 SMS şeklinde gerçekleşecektir.

Kampanyaya Kimler Başvurabilir?

Kampanyaya başvurabilmeniz için Finansbank’a ait bir kredi kartınızın bulunması gerekir. Adınıza bir kredi kartı bulunuyor ise bu kredi kartı ile kampanyaya kayıt olabilir ve alışverişleri gerçekleştirerek ParaPuanlar rahatlıkla kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken kredi kartınızın olmaması durumunda Finansbank’a giderek kredi kartı başvurusunda bulunmak.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.