Kampanya Bulucu

Fibermax 2019 – Evde 24 Fiber İnternet Kampanyası

Abonelik için: 0850 306 0 542 & 0 216  606 0 542

Vodafone abonelerine “Fibermax Kampanyaları” ile birlikte kesintisiz ve hızlı internet imkanı sunuyor. Kampanya olanaklarından yararlanmak isteyen müşterilerin, tüm paketler için 24 aylık abonelik taahhüdü vermesi gerekir. Ön şart olarak evde internet kampanyalarından yeni ve mevcutta cihaz sözleşmesi olmayan bireysel aboneler yararlanabilir. Abonelerin paket değişikliği yapması ya da paketin iptali durumu söz konusu olduğunda yalnızca; abonenin talebi doğrultusunda kampanya kapsamındaki tarifeler arasında eşit ya da üst hıza sahip tarifelere geçiş yapılabilir.

Vodafone Fibermax kampanyalarının tercih edilmesinin başlıca nedenleri arasında; ücretsiz anahtar teslim kurulum, ev internetinden abonelerin cep telefonlarına yönlendirilen ücretsiz 4 GB internet gibi etkenler bulunuyor.

Abonelerin ev internetlerinde kesinti olması ya da ev internetinin cep telefonunda da kullanılmak istenilmesi durumunda ayda dört kez “Vodafone Yanımda” uygulaması ile mobil hatta 4 GB’lık yükleme yapılabilir.

Kampanya Detayları

  • 24 Mbps Fiber İnternet: Maksimum kullanılabilecek internet hızını, bu paketi satın alan müşteriler 24 Mbps olarak kullanır.
  • 100 Mbps’ye varan fiber hız: Abonenin paket kapsamında alacağı hız Vodafone Fiber İnternet doğrultusunda garanti edilmekte olup, abonenin hattının uygunluğuna ve santrale olan mesafesine bağlı olarak paket içinde tanımlı alabileceği en yüksek hızda hizmet verilir.
  • Sınırsız internet: Kullanıcılar internet erişimlerinden, AKN’siz (kota dolmaz, hız düşmez) aynı hızda ve kesintisiz olarak yararlanabilirler.
  • İhtiyaca uygun tarifeler: Vodafone, Fibermax evde internet kampanyası için 2019 yılı güncellenen fiyat listesini yayınlamıştır. Bu liste kapsamında Evde+24 paketi elektronik imzalı e-faturalarına yansıtılmış bedeli 12 ay için geçerli olmak üzere aylık 74,90 TL şeklindedir.
  • Aylık modem ücreti : Vodafone Net’ten modem talep edilmesi halinde vergiler dahil 165,60 TL olan modem bedeli aboneye 24 aylık fatura dönemi boyunca vergiler dahil 6,90 TL taksitler şeklinde ücretlendirilir.
  • Ücretsiz kurulum: Abonelere, vergiler dahil 150 TL olan tüm kurulum hizmetleri ücretsiz olarak verilir.
  • Çabuk aktivasyon: Kurulumundan sonra abonelerin, maksimum 2 günde aktivasyon seçeneğiyle internete daha çabuk erişimi sağlamaktadır.
  • Farklı bir operatör kullanıcısı olanların 500 TL’ye varan cayma bedeli Vodafone tarafından karşılanır.

Evde+24 Fibermax internet kampanyası kapsamında abonelerin cihaz alma mecburiyeti yoktur. Evde internet,telefonsuz ya da yalın internet olarak kullanılabilir. Aynı zamanda müşterilerine internet erişimi planlaması imkanı sunan Fibermax paketleri, yılda en fazla 1 kez ve tek seferde 90 günü aşmayacak şekilde dondurulabilir.

Evde+24 Fibermax internet kampanyası aboneleri, TV Hoşgeldin ve TV Gold paketlerinden eş zamanlı olarak yararlanabilmektedir. Vodafone Net kampanyasından ayarlandığı sürece müşterilere, TV Hoşgeldin Giriş Paketi ve TV Gold KabloTV Temel Paket ücretsiz olarak sunulur.

Abonelik için 0850 306 0 542 ve 0 216  606 0 542 numaralı çağrı hatlarını arayabilirsiniz.

Kampanya hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.