Kampanya Bulucu

Fibermax 2019 – Evde 16 Fiber İnternet Kampanyası

Abonelik için: 0850 306 0 542 & 0 216  606 0 542

Vodafone, yüksek hızda internet keyfini sonuna kadar yaşamak isteyenleri Fibermax Evde 16 kampanyasına davet ediyor.

Kampanya Detayları

 • 24 taahhütlü aboneliklerde, aktivasyon ve kurulum ücreti alınmaz.
 • Vodafone Evde 16 Fiber İnternet kampanyasından, aylık modem kiralama ücreti, KDV ve ÖTV dahil ilk 6 ay 64,90 TL, sonrasında 74,90 TL’ye faydalanabilirsiniz. Bu fiyatlar abonenin 24 ay taahhütlü işlemleri için geçerlidir. Taahhütsüz üyeliklerde fiyatlar değişkenlik gösterir.
 • Abonelik başvurusunun onaylanmasının ardından en geç iki gün içinde adresinize gelinerek üyelik aktivasyonunuz yapılır.
 • Eğer farklı bir servis sağlayıcıdan taahhütlü olarak internet hizmeti alıyorsanız, taahhütün bozulmasından dolayı oluşan cayma bedeli, 500 TL’ye kadar Vodafone tarafından karşılanır.
 • Kampanya kapsamında, Türksat tarafından sunulan KabloTV Giriş Paketi ya da KabloTV Temel Paket, abonenin seçtiği yayın paketine göre kendisine taahhüt süresi boyunca ücretsiz sunulur.
 • Abone dilerse ayda bir kereye mahsus olmak üzere mevcut yayın kampanyasıyla eşit veya üst olmak kaydıyla diğer TV yayın paketlerine geçiş yapabilir. Üst pakete geçilmesi durumunda oluşan fiyat farkı abonenin faturasına yansıtılır.
 • Abone kullanmakta olduğu tarifeden memnun kalmazsa, taahhüt süresi boyunca eşit veya yüksek hızdaki diğer tarifelere dilediği zaman geçiş yapabilir.
 • Taahhüt süresi boyunca modem ile ilgili kullanıcıdan kaynaklanmayan her türlü arıza ve sorun, Vodafone tarafından ücretsiz karşılanır. Modemin tamir edilememesi durumunda cihazın ücretsiz değişimi sağlanır.
 • Taahhüt süresi içerisinde modemin kullanıcıdan kaynaklı olarak arızalanması veya kaybolması durumunda, aboneye yansıtılmamış olan 500 TL’lik modem ücretinin tahsilatı yapılır.
 • Abone, 180 günde bir kez, 90 günü aşmamak kaydıyla internet hizmetini geçici olarak dondurabilir. İnternet hizmetinin dondurulmasıyla birlikte hediye edilen TV yayın hizmeti de geçici olarak durdurulur. Hizmetin dondurulduğu süre zarfında aboneden internet ücreti tahsil edilmez. Ancak kalan katma değerli hizmet ücretleri, cihaz taksitleri, abonelik dondurmadan oluşan iadeler, varsa geçen aydan devreden ödemeler ve varsa kota aşım ücretleri aboneye fatura edilir.
 • Vodafone Evde 16 Fiber internet kampanyasında aboneye posta yoluyla fatura gönderilmez. Faturalandırma elektronik imzalı e-fatura olarak hazırlanacak olup, abonenin kayıt işlemleri sırasında belirtmiş olduğu e-posta adresine gönderilir. Faturasını e-posta yoluyla değil de fiziksel olarak almak isteyen aboneler Vodafone Net üzerinden talepte bulunarak fatura gönderim yöntemini değiştirebilirler.
 • Ödenmemiş borçtan dolayı kesilen internet hizmetinin yeniden aktivasyonunda bir yıl içerisinde bir kereye mahsus olmak üzere açma kapama bedeli alınmaz. Aynı yıl içerisinde abonenin internet hizmetinin birden fazla kez kesilmesi durumunda açma kapama bedeli abonenin faturasına yansıtılır.
 • Abonenin taahhüt süresi içerisinde yeni bir adrese taşınması durumunda yeni adreste fiber internet altyapısı bulunmaması halinde Vodafone Net tarafından sunulan ve adreste desteklenen internet servislerinden birine geçiş yapması sağlanır. Abonenin bu hizmetlerden yararlanmak istememesi durumunda taahhütten caydığı kabul edilir ve başlangıçta alınmayan kurulum ve aktivasyon ücretleriyle birlikte abone olduğu süre boyunca uygulanan indirimler ve cihaz bedeli aboneden tahsil edilir.

Abonelik için 0850 306 0 542 ve 0 216  606 0 542 numaralı çağrı hatlarını arayabilirsiniz.

Kampanya hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için TIKLAYINIZ!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.