Kampanya Bulucu

Fibabanka’dan İnstagram Kredi Kampanyası

Sosyal medya kullanımı yaygınlaştıkça büyük firmaların kampanya ve reklamları da buna uygun şekil almaya başladı. Şimdi Fibabanka kampanyaları ile ihtiyacınız olan ürünün fotoğrafını İnstagram hesabınızda paylaştığınızda o ürün ile ilgili krediniz hemen hazırlanabilir.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu İnstagram kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında #bankamyanimda hashtag’ini kullanarak paylaşmış olduğunuz ürünlerin fotoğrafına Fibabanak’tan kredi başvurusu da yapmış olursunuz. Ön onaydan sonra alacağınız kredi ile o ürünü satın alabilirsiniz. Üstelik bu kampanyaya katılan müşteriler 250 TL değerinde GAP mağazalarında geçerli hediye çeki kazanabilirsiniz.

Bu Kampanya ile Ne Kadar kredi Alabilirim?

İhtiyaç kredisi kapsamında verilecek olan kredilerde 30.000 TL’ye kadar kredi alabilme şansınız bulunur. Bu kredi için 36 aya kadar vade seçeneğiniz mevcut. Üstelik bu kampanyaya özel faiz oranları da standart kredi uygulamalarından çok daha düşük olacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Kampanya 18 yaşını doldurmuş olan herkesin başvurusuna açıktır. Kampanyadan yararlanabilmek için İnstagram hesabınızın bulunması gerekir. İnstagram hesabı olmayan müşteriler kampanyaya başvuru yapamayacağı için yararlanamazlar. Kampanya diğer sosyal medya hesaplarında geçerli değildir.

Kampanyaya Nasıl Başvuru Yapabilirim?

Kampanyadan yararlanmak için herhangi bir SMS gönderimi, başvuru formu ya da kampanya kodu kullanmak gibi işlemler yapmanıza gerek yoktur. Kampanya tarihleri dışında İnstagram hesabınızda #bankamyanimda hashtagini kullanarak ihtiyacınızın fotoğrafını paylaşmanız yeterli olacaktır.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

20 Kasım tarihinde başlayan bu kredi kampanyası 31 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında kampanya hashtagini kullanarak kampanyadan yararlanabilirler. Bu tarihler dışında yapılan paylaşımlarda kampanya şartları geçerli olmayacaktır. Hediye çeki kampanyası ile kredi kampanyasının tarihleri tamamen aynıdır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.