Fibabanka Konut Kredisi | Kampanya Bulucu

Fibabanka Konut Kredisi

Fibabanka Konut Kredisi

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?          

Son zamanların en dikkat çekici başarı yüzdelerini elinde bulunduran bankası Fibabanka, ev hayali kuranlar için mükemmel bir kampanya başlattı. Fibabanka Güzel Evim Projesi başlığı altında gelişmiş olan bu kampanya dahilinde pek çok kişi, kolay ödeme yöntemleri ile konut sahibi olacak. Fibabanka konut kredisi kampanyası dahilinde sizlere birbirinden farklı geniş kapsamlı avantajlarda sunulacaktır. Önemli olan husus bu avantajları pürüzsüz bir biçimde değerlendirmek olduğu için, sizlerin Fibabanka konut kredisi ile 10 yıla kadar uzayacak net bir vade işlevselliğinden oluşa bir paket programı alabilme imkanınız olacaktır. Fibabanka konut kredisi kapsamında da istediğiniz eve, önceki dönemlerde karşınıza çıkacak zorluklara kıyasla çok daha net bir şekilde ulaşmış olacaksınız. Özellikle de anında başvuru yapabilme imkanı tanıyan Fibabanka konut kredisi imkanları dahilinde de kesintisiz bir şekilde, gönlünüzde yer eden ev için ilk adımlarınızı atmış olacaksınız. Bu alanda profesyonel personellerle görüşerek, iletişiminizi de her daim üst seviyelerde gerçekleştireceğiniz için, ortada problem adına bir sıkıntıya asla maruz kalmamış olacaksınız. Öyle ki 60 ay vadeli 100.000 TL tutarındaki krediye uygulanan faiz oranına, kredi kullanım aşamasında tahsil edilecek kredi tahsis ücreti de 500 TL olacaktır. Bunların içerisine tapu harcı ve KDV’de eklenince toplam olarak 508.38 TL gibi bir ödeme biçimi üzerinden hareket edebilme imkanı sizleri bekliyor olacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?       

Fibabanka konut kredisi kampanyasından yararlanabilecek kişilerin, öncelikli olarak daha önce herhangi bir kredi çekimi çekmemesi gerekmektedir. En azından çekilen kredinin ödemesinin tam olarak yapılması şarttır. Bunun yanı sıra, kredi çekim aşamaları dahilinde de sizlerin kredi puanınızın da yüksek olması şarttır. Bu hususları tamamladığınız takdirde de Fibabanka konut kredisi kampanyasından rahat bir biçimde yararlanmaya başlamış olacaksınız. Zaten önemli olan şey, bu aşamaların tamamını güvenilir bir biçimde elde edebilmek olduğu için, bankanın bütün ayrıcalıklarına dahil olabilmek sizlerin yüzünü çok güldürecek.


Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?                                  

Fibabanka konut kredisi kampanyasına katılım aşamaları olabildiğince kolay ilerlemektedir. Bunun için tercih edilecek olan en kolay yöntem online olanıdır. İnternet sitesi üzerinden online başvuru bölümünü tıkladıktan sonra zaten ilgili evrakları da tamamlayarak yetkili birimlerle iletişime geçebilirsiniz. Bütün bu aşamalar sizleri Fibabanka konut kredisi kampanyasına taşımış olacaktır zaten.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyanın geçerli olduğu zaman dilimi 2016 senesi içerisindedir. Öyle ki Fibabanka konut kredisi kapsamında da kesintisiz bir biçimde sorunsuz bir nakit alımını gerçekleştirip, geri ödemeleri de olabildiğince ılımlı aşamalarla sürdürebilirsiniz. Bu hususların tamamını güven dolu bir işlevsellikle sunmakta olan Fibabanka konut kredisi kampanyası ile sizlerin net gelir kaynaklarını elde etme olasılığınızda çok fazla artmış olacaktır.

Kampanyanın Şartları Nelerdir?

Fibabanka kampanyasının belli başlı şartları, hatta şartlardan ziyade önemli özellikleri bulunmaktadır. Bu özellikler dahilinde de sizlerin çok daha net bir şekilde alacağınız konut kredisi hakkında bilgiler almanız mümkün olabilir;

  • Konut kredisi faizleri, kredi bitimine kadar her daim sabit bir şekilde ilerlemektedir.
  • Kredi TL cinsinden kullanılmaktadır.
  • Kredi kullanımında ve ödemelerde bütçenize en uygun ödeme planından yararlanma imkanı bulunmaktadır.
  • Erken ödeme gibi durumlarda, erken ödeme tutarının %2’si kadar erken ödeme ücreti alınır.
  • Teminat olarak da konut ipoteği alınmaktadır.
  • Fibabanka’nın kefil isteme hakkı saklıdır.

Bütün bu aşamalar ile birlikte de sizlerin Fibabanka konut kredisi ile sağlam bir ev hayatına geçiş yapma imkanınız doğmuş olacaktır.

 


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ