Kampanya Bulucu

Fiat’tan Nisan Ayına Özel 10 Numara Fiat Kasko Kampanyası

Fiat kampanyaları, Sadece nisan ayına özel olarak bir sıfır araç kampanyası başlattı. Bu kampanya ile alacağınız araçlarda anahtar teslim fiyatlarda indirim söz konusu olurken, kasko konusunda da ayrıca avantajlar sağlıyor.

10 Numara Fiat Kasko Kampanyası nedir?

10 Numara Fiat Kasko kampanyası, sadece Fiat ticari araçlarda geçerli olan ve mevcut müşterilerin, araçlarını yeni fiat ticari araçlarla değiştirdiğinde, ya da yeni bir ticari araç alanlara 1.000 TL’ye kadar kasko masraflarını karşılıyor. Yeni aldığı aracın Kasko ücreti 1.000 TL’nin üzerinde ise geri kalanını müşteri ödemek durumundadır.

Fiat Ticari Araçlarda sunulan Avantajlar Nelerdir?

Başlayan kampanya ile Fiat Doblo ve Pratico model araçlarda 20.000 TL krediyi %0 faiz ile ve 20 ay vade alabilme şansınız bulunuyor. Fiorino ve Ducato model araçlarda ise 24.000 TL’lik krediyi yine %0 faiz ile ve 24 aylık vade ile ödeyebilirsiniz. Daha uzun vade ve yüksek kredi oranlarında da ticari araçlar için 60.000 TL kredi, %0,79 faiz oranı ve 36 aya kadar vade koşulları ile alabilirsiniz.

Kampanya Kapsamı Nakit Alımlarda Geçerli Değil Midir?

Kampanya, nakit ve anahtar teslim satışlarda farklı avantajlar sunuyor. Pratico ve Doblo araçları nakit alımlarda, toplam fiyat üzerinden 1.000 TL indirim avantajı sunulurken, Ducato ve Fiorino model araçlarda bu indirim 1.500 TL olarak yansıyor.

Kampanyanın Kapsadığı Araçların Fiyatları Ne Kadar?

2015 model Fiorino araç 34.250 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulurken, 2015 model Yeni Doblo Cargo 40.450 TL’den başlayan fiyatla olarak satışa sunuluyor. Bu fiyatlar sadece Nisan ayı içerisinde geçerli olup, 30 Nisan 2015 tarihinden sonra yapılan satış ve başvurular bu fiyatlar ile olmayacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.