Kampanya Bulucu

Fiat’tan Mayıs Ayına Özel Ticari Araç Kampanyası

Mayıs ayı içerisinde ki araç kampanyaları, hem bireysel, hem de ticari açıdan birçok kişiyi sevindirecek nitelikte. Fiat kampanyaları ticari araçlara yönelik başlattığı sıfır araç kampanyası ile herkesi ticari araç sahibi yapabilir.

Bu Kampanyanın Sunduğu Fırsatlar Nelerdir?

Bu kampanya hem kerdi ile araç alımında, hem de peşin alımlarda kullanıcılara farklı imkanlar sunuyorlar. 24.000 TL’ye kadar alınan kredilerde 24 ay vade sunuluyor ve bu kredinin faizi bulunmuyor. Peşin alımlarda ise toplam fiyat üzerinden kullanıcılara 1.500 TL indirim uygulanıyor.

Bu Kampanya İle Daha Yüksek Bir Kredi Çekebilir Miyim?

Eğer kampanyada ki kredi tutarı size yetersiz geliyor ise daha uzun vadede ve daha yüksek bir tutarda kredi çekebilirsiniz. Fakat bu kredinin faiz oranı değişecektir. Dilerseniz 48.000 TL’ye kadar 48 ay vade ile ve %0,79 fiaz oranlı kredi alabilirsiniz. Ya da 60.000 TL ye kadar 4 yıl vadeli %0,89 faiz oranı ile kredi çekebilme imkanınız bulunuyor.

Bu Kampanyada Takas Yapabilir Miyim?

Fiat’ın farklı bir programı olan 10 Numara Fiat programı ile aracınız takasla da alabilirsiniz. Bu iki kampanyayı birleştirerek, eski aracınızı etirip, piyasa fiyatı ile verip, üstelik 1.000 TL indirim de kazanarak yeni bir Fiat aracı alabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya sadece Mayıs ayına özel olduğu için 1 ile 31 Mayıs 2015 tarihleri arasında yapılan başvurularda geçerli olacaktır. Fakat 10 Numara Fiat değişim programı 30 Haziran 2015 tarihine kadar 1.000 TL indirim sunmaya devam edecektir.

Bu Kampanya İle Kaç Araç Alabilirim?

Kişi bazlı olarak düzenlenen bu kampanyada, fırsatlar stoklarla sınırlı olduğu için her kişinin ya da kuruluşun bu kampanyadan sadece 1 kere yararlanma hakkı bulunur.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.