Kampanya Bulucu

Fiat’tan Haziran Ayı Kampanyası: 24.000 TL, 24 Ay, Yüzde Sıfır Faiz

Fiat sadece Haziran ayına özel olarak başlatmış olduğu kampanyaları ile hem kısa, hem de uzun vadede oldukça avantajlı fırsatlar sunuyor. Fiat kampanyaları ile belirli araçlarda ya yüzde sıfır faiz ile 2 sene, ya da uygun faiz oranları ile 4 seneye kadar kredi çekebilirsiniz.

Bu kampanyanın avantajı nedir?

Bu kampanya ile dilerseniz 24 aylık vadeye sahip olan 24.000 TL’lik krediyi yüzde sıfır faiz oranı ile alabilirsiniz. Bu kredi tutarı ya da vade yetersiz gelmiş olduğunda alternatif bir seçenek olarak 48.000 TL’lik krediyi 48 ay vade ve %0,89 faiz oranı ile alabilirsiniz.

Bu kampanyadan kimler faydalanabilir?

Bu kampanyaya 18 yaşında büyük olan herkes başvurabilir. Kampanyanın geçerli olacağı kredi sadece anlaşmalı Koç Fiat Kredi finans kuruluşlarından alınabilir. Diğer kuruluşlardan alınan krediler bu kampanyanın dışında tutulacaktır. Kampanyaya herkes başvursa da herkes kredi alamayabilir.

Kampanya ne zamana kadar devam edecek?

Bu kampanya sadece haziran ayına özel olarak başladı. Bu yüzden haziran ayı boyunca geçerli olacak. Kampanyadan yararlanmak isteyenler 30 Haziran 2015 tarihine kadar başvuru yapmalıdır. Bu tarihten sonra yapılan başvurular bu kampanya kapsamında değerlendirilemez.

Kampanya hangi araçlarda geçerlidir?

Bu kampanya Doblo Panorama, Linea ve Fiorino Panorama araçlarında geçerli olacaktır. diğer araçlarda bu kredi şartları geçerli değildir. Ayrıca Fiat 500 ailesine ait 2015 model araçlarda da şimdi alıp 2016 yılında ödemeye başlama kampanyası vardır.

Nakit alımlarda bir avantaj yok mu?

Eğer aracınızı kredi ile değil de nakit olarak almayı düşünüyorsanız, farklı bir avantajdan yararlanabilirsiniz. 2015 model yine aynı modellerde ki araçlarda peşin alım için 1.500 TL indirim yapılır.

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.