Fiat'tan Ekim Ayına Özel Araç Kampanyası | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Fiat’tan Ekim Ayına Özel Araç Kampanyası

Yazın bitmiş olmasına rağmen Fiat’tan oldukça etkili bir kampanya geldi. Bu Fiat kampanyaları ile oldukça uygun fiyatlara araç alabilir, oldukça düşük faiz ve uygun ödeme koşulları ile kredi çekebilirsiniz. Üstelik Fiat güvencesi ile birlikte.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu sıfır araç kampanyası ile kampanya tarihleri arasında isterseniz 20.000 TL’ye kadar 20 ay vadeli ve %0,99 faiz oranı ile kredi çekebilirsiniz. İsterseniz de daha düşük peşinat ile 40.000 TL’ye kadar 48 ay vade ile ve %1,32 faiz oranı ile kredi avantajından yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Kampanyadan 18 yaşın üzerinde olan herkes yararlanabilir. Yani kampanyaya herkes başvuru yapabilir, fakat Koç Fiat Kredi kurumu tarafından herkese kredi verilmeyebilir. Kampanyaya başvurmuş olduğunuz zaman belirli kriterler incelenerek bu kurum tarafından kampanyadan yararlanıp, yararlanamayacağınıza karar verilir.

Bu Kampanyaya Nasıl Başvuru Yapabilirim?

Kampanyaya başvuru yapabilmeniz için kampanya tarihleri arasında herhangi bir Fiat Showroom’lara gidip başvurmanız yeterlidir. Kampanya için otomatik Koç Fiat Kredi’ye yönlendirilirsiniz. Bu kurum gelir durumunuz, ödeme alışkanlıklarını gibi bir takım kriterleri inceleyerek ona göre onay verirler.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya sadece Ekim ayı için başlamış olduğundan dolayı 1 Ekim ile 31 Ekim 2015 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında mutlaka başvuru yapmış olması gerekmektedir. Bu kampanya tarihleri dışında yapılan başvurularda kampanya koşulları geçerli olmayacaktır.

Kampanya Hangi Araçlarda Geçerlidir?

Bu kampanya kapsamında Linea, Yeni Linea, Panda, Doblo Panorama, Punto ve Fiorino Panorama ve 500x Opening Edition dışında ki tüm Fiat 500 ailesi bu kampanya kapsamının içindedir. Bu kampanya tüm yıllarda ki modeller için geçerlidir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.