Kampanya Bulucu

Fiat’tan Ağustos Ayına Özel Yeni Ducato Minibüs Kampanyası

Fiat, Ağustos ayına özel bir kampanya başlattı. Bu kampanya ile Yeni Ducato Minibüsü oldukça avantajlı koşullarda alabilirsiniz. Hem uygun faiz ve vade koşullatı ile krediyi, hem de indirimden yararlanarak bu aracın sahibi olabilirsiniz. Eğer almayı planlıyorsanız Fiat kampanyalarını kaçırmamanız gerekir.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu sıfır araç kampanyası ile en ileri güvenlik teknolojileri ile donatılmış bu minibüsü 48.000 TL’ye kadar kredi ile alabilirsiniz. Bu kredi 48 ay vade ve %0,98 faiz oranları ile size sunulacaktır. Üstelik kampanya ile toplam fiyat üzerinden %14 oranında da bir indirim uygulanacaktır.

Bu Aracın Güvenlik Teknolojileri Nelerdir?

Bu araç en ileri güvenlik teknolojileri ile donatılmıştır. Araçta yan ve geri görüş kameralı güvenlik sistemi bulunmaktadır. Ayrıca Elektronik Denge kontrol Sistemi de araç güvenliği için oldukça önemli bir özelliktir. Üç noktalı emniyet kemeri sizi kötü bir durumda en fazla hayatta tutacak yardımcı olur iken, Devrilme Önleyici Sistem, şerit Takip Uyarı Sistemi, Panik Fren Destek Sistemi ve Lastik Basınç İzleme Sistemi bulunmaktadır.

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Kampanyadan yararlanmak için Fiat Showroom’lara kampanya tarihleri arasında başvuru yapmanız gerekir. Başvuru sonrasında anlaşmalı Koç Fiat Kredi kurumuna yönlendirilir ve bir değerlendirmeye tabi tutulursunuz. Aylık gelir ve ödeme alışkanlığı gibi konular değerlendirilerek kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Kampanya sadece Ağustos ayına özel olarak başladığı için 1 Ağustos tarihinde başladı ve 31 ağustos 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyenler bu tarihe kadar Fiat Showroom’lara başvurmalı. Kampanya stoklarla sınırlı tutulduğu için, kampanya tarihi bitmeden stokların tükenmesi durumunda kampanya otomatik olarak duracaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.