Kampanya Bulucu

Fiat’ta Yüzde Sıfır Faiz Oranı ile Kredi Avantajı

Yaza girmek için sayılı günler kala, tüm araç markaları arka arkaya kampanyalar başlattı. Şimdi Fiat kampanyaları ile Yüzde sıfır faiz ile kredi alabilme şansınız var. Bu sıfır araç kampanyası için yapmanız gereken tek şey Fiat Showroom’larına başvurmak.

Bu Kampanyanın Kredi Avantajları Nelerdir?

Bu kampanya ile 24.000 TL’ye ve 24 ay vade ile %0 faiz ile kredi alabilirsiniz. Eğer bu kısa dönemli kredi yeterli değilse 48.000 TL’lik krediyi 48 ay vade ve %0, 79 faiz oranı ile kredi alabilme şansınız var. Üstelik bu krediyi Koç Fiat Kredi güvencesi ile alabilirsiniz.

Bu Kampanya Hangi Araçlarda Geçerlidir?

Uzun vadede alacağınız kredi bireysel amaçlarla alacağınız tüm binek araçlarda geçerli olacak. %0 faiz oranı ile alacağınız kısa vadeli kredi ise Linea, Fiorino Panorama ve Doblo Panorama araçlarında geçerli olacak. Diğer araç modelleri için kısa vadeli kredi kampanyası geçerli değildir.

Bu Kampanya Sadece Kredi Çekmek İsteyenlere Mi Avantaj Sunuyor?

Kampanya için peşin ödeme yapmak isteyenlere de sunulan bir avantaj var. Nakit alımlara özel olarak alınan araçlarda 1.500 TL indirim yapacaktır. Bu avantaj sadece 2015 model araçlarda geçerli olacak. Daha eski yıllara ait araçlarda peşin alımlarda herhangi bir indirim yapılmayacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Başlayan bu kampanya sadece Mayıs ayına özel olarak çıkarıldı. Bu nedenle, fırsattan yararlanmak isteyenler 1 ile 31 Mayıs 2015 tarihleri arasında mutlaka başvuruyu yapmış olmalıdır. Gerekli başvuru Fiat Showroom’larda yapılabilir.

Kampanyadan Herkes Yararlanabilir Mi?

Kampanya herkes başvuru yapabilir. Başvuru yapanlar finansman kurumunca gerekli finansal kriterleri sağlayıp, sağlamadığı konusunda bir araştırma yapar ve inceleme sonrasında sakınca görmedikleri kişilere kredi verir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.