Kampanya Bulucu

Fiat Yaza Merhaba Servis Kampanyası ile Opet’ten Yakıt Hediye

Fiat’tan Fiat ailesinde olmayanların çok üzüleceği çok özel bir kampanya geldi. Yaza Merhaba Servis Kampanyası ile Fiat yetkili servislerinden 399 TL ve üzerinde yapılan servis işlemlerinde Parolu kartları üzerinden 50 TL değerinde Opet’de yakıt hediye edilecektir.

Üstelik kampanya bununla da sınırlı değil. Kampanyadan faydalandıktan sonra yapacağınız bir sonraki işleminiz de 3,2 Litre Opar Olio yağı ücretsiz olarak hediye edilecektir.Yaza Merhaba Servis Kampanyasından faydalanan müşterilerden World kart sahipleri için 5 taksit imkanıda sağlanmaktadır.

Yaza Merhaba Servis Kampanyasından Nasıl Faydalanabilirsiniz?

Kampanyadan faydalanabilmeniz için en az 399 TL’lik servis işleminizi tek seferde yapmanız gerekmektedir. Kampanyadan kazanacağınız 50 TL Parolu bir kart üzerinden hediye edilecektir. Parolo kartınız yoksa kampanyadan faydalanabilmeniz için Fiat servis yetkilileri Paro özelliği olan Fiat YGS kart temin edecektir.

Yaza Merhaba Servis Kampanyası Hangi Tarihler Arasında Geçerli Olacaktır?

Kampanya 15 Haziran- 31 Temmuz 2015 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Yaza Merhaba Servis Kampanyası Dahilinde Verilen Puanlar Hangi Tarih de Yüklenir?

Kampanya dahilinde toplamda 50 tL’lik puan kazanırsınız. Fakat puanlar kartınıza 25 TL’lik olarak 2 aamada yüklenir. İlk 25 TL’niz hemen alışverişiniz esnasında, diğer 25 TL ise alışverişinizden 30 gün sonra yüklenir. Yüklenen puanların son kullanım tarihi ise 30 Eylül 2015’tir. Bu tarihe kadar kullanılmayan puanlar silinecektir.

Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Kampanya servisin şahsi müşterileri için geçerlidir. Servis müşterisi olmayanlar kampanyadan faydalanamayacaktır. Aynı zamanda müşterilerin kampanyadan faydalanabilmesi için mekanik işlem yaptırmaları gerekmektedir.

Kampanya Hangi Servis İşlemlerinde Geçerlidir?

Kampanya boya-kaporta işlemleri hariç bütün servis işlemlerinde geçerlidir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.