Fiat Nisan Kampanyası | Kampanya Bulucu

Fiat Nisan Kampanyası

Fiat Nisan Kampanyası

Eğer Nisan ayı içerisinde yeni bir araç sahibi olmayı düşünüyorsanız, Fiat kampanyalarını bir incelemelisiniz. Bu kampanya ile çok uygun koşullarda Fiat araç sahibi olabilirsiniz. Üstelik araç için alacağınız kredi faizsiz olacak.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu Fiat kampanyaları ile belirlenen kampanya tarihleri arasında herhangi bir Fiat yetkili satıcılara başvurmuş olduğunuzda çok uygun kredi koşulları ile Fiat Fiorino sahibi olabilirsiniz. Bu kampanya ile 24.000 TL’ye kadar olan kredilerde 20 ay vade fırsatı ve %0 faiz imkanı bulunur. Daha yüksek kredi ya da daha fazla vade fırsatlarında faiz oranı değişecektir.

Bu Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bu kampanya isteyen herkesin katılımına açıktır. İsteyen tüm kişiler kampanyadan faydalanmak için başvuru yapabilir, fakat her başvuran kampanyadan faydalanamayabilir. Kampanyadan yararlanabilip, yararlanamayacağınıza Koç Fiat Kredi kurumu karar verecektir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza, SMS göndermenize, kampanya kodu kullanmanıza vs. gerek yoktur. Belirlenen kampanya tarihleri arasında herhangi bir Fiat Showroom’a başvuru yaparak kampanyadan faydalanabilirsiniz. Gerekli yönlendirme bu şekilde yapılacaktır.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

5 Nisan tarihinde başlayan bu kampanya 30 Nisan 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında başvurularını yapmalıdır. Bu tarihler dışında yapılan başvurularda kampanya geçerli olmayacaktır. Ayrıca kampanya stoklarla sınırlıdır. Stoklar tükenmiş olduğunda kampanya da sona erecektir.

Kampanya Hangi Araçlar İçin Geçerlidir?

Bu kampanya sadece bireysel amaçlar için alınan Fiat Fiorino Combi-Cargo araçlar için geçerlidir. Diğer araç modelleri kampanya kapsamında değildir. Ayrıca ticari amaçlar için alınan ya da toptan alınan araçlar kampanya kapsamında değildir. Kampanya 2016 model ve sıfır olarak alınan araçlarda geçerlidir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ