Kampanya Bulucu

Fiat Kış Servis kampanyasında Araç Yaşınızın 4 Katı Kadar indirim

Fiat araca sahip kişiler servis kampanyaları konusunda ne kadar şanslı olduklarını bilirler. Yapılan Fiat kampanyalarına bir servis kampanyası daha eklendi. Bu kampanya ile aracınızı servise getirmiş olduğunuzda araç yaşının 4 katı kadar indirim kazanıyorsunuz.

Kampanya 31 Mart 2015 tarihine kadar devam edecek. Bu tarihe kadar aracınız Fiat yetkili servislere getirmiş olduğunuzda, Kış servis kampanyası kapsamında 199 TL’lik uzatılmış garanti almanız halinde kampanyadan faydalanabileceksiniz. Bu kampanyadan sadece araç yaşı 25 ay ve 38  ay olanlar faydalanabilecek. Bu kampanyadan yararlanmış olduğunuzda ve belirtilen ürünü satın almış olduğunuzda ilk mekanik servis işlemlerinde araç yaşının 4 katı kadar indirim almış olacaksınız. Bu servis işleminde kaporta ya da boya işlemleri kampanya kapsamının dışında tutulacaktır. Bu kampanyadan araç yaşı 51 ayı geçmemiş olan ve 4. Yıl uzatılmış garantisi olan müşteriler de bu kampanyadan aynı koşullarla yararlanabilir.

Fiat Yaşının 4 Katı Kadar İndirimFiat Yaşının 4 Katı Kadar İndirimFiat Yaşının 4 Katı Kadar İndirim

Fiat Kış Servis kampanyasının detayları şu şekildedir:

19 Ocak – 31 Mart 2015 tarihleri arasında yapacağımız “Kış Kampanyası” ile, Fiat yetkili servislerinde araç yaşı25 ay ile 38 ay arasındaki müşteriler 199 TL’ye Uzatılmış Garanti alması durumunda 1 yıl içinde yaptıracağı ilk mekanik servis işleminde (boya-kaporta işlemleri hariç) yaşının 4 katı oranında indirim hediye edilecektir. Ayrıca 4.Yıl Uzatılmış Garantisi olan ve araç yaşı 51 ayı geçmemiş olan müşteriler de 5.yıl garantisi için aynı şartlarda kampanyadan faydalanabilecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.