Kampanya Bulucu

Fiat Garanti Uzatma Kampanyası

Araçların garanti süreleri bitmiş olduğu zaman kullanıcıların içinde buruk bir özgüvensizlik olur. Çünkü artık aracın başına bir şey gelmiş olduğu zaman garanti kapsamında değerlendirilmeyecektir. Fiat bu duruma başlatmış olduğu bir kampanya ile el koydu. Artık fırsatınız da aracınız da garanti altında.

Kampanya kapsamında ki garanti uzatma şartı 150.000 km. ile sınırlı tutulmuş. Üstelik bu kampanya için yararlanacağınız süre de oldukça az. 30 Aralık 2014 tarihine kadar geçerli olacak kampanya garanti sürenizi 4 yıl uzatacak. Kampanyaya göre Gold Plan Uzatılmış Garanti paketi 599  TL yerine sadece 299 TL.  Üstelik bu paket hiçbir şartın değişmediği mekanik garanti kapsamındadır. Siver Plan uzatılmış garanti paketi ise direksiyon sistemi, vites kutusu, motor gibi bir akım özel aksamları garanti kapsamına alıyor. Bu garanti uzatma paketi de kampanya kapsamında 299 TL yerine 199 TL. Söylemiş olduğumuz fiyatlar KDV’nin dahil olduğu fiyatlardır. Bunun yanı sıra Word kredi kartınız var ise peşin fiyatına 7 taksit yapabilme imkanınız da var.

Fiat Garanti Uzatma

Fiyat Garanti Uzatma Kampanyasının detayları:

Kampanyadan faydalanmak için size en yakın FIAT Yetkili Servis ile iletişime geçebilirsiniz.

  • Kampanya diğer uzatılmış garanti özel fiyatları ile (Koç Ailem, Filo, HBF Üyesi, Yeni Araç) birleştirilemez.
  • Kampanyaya Freemont, Ducato ve Scudo araçlar dahil değildir.
  • Doblo, Fiorino ve Pratico araçların kampanyadan faydalanmaları için 10 Numara FIATprogramına sms ile kayıt olmaları gerekmektedir. Müşteri tarafından kayıt yapılmadan oluşturulan talepler reddedilecektir. Sms ile kayıt süreci aşağıdaki gibidir;

Müşterinizin kendisine ait cep telefonundan ONNUMARA yazıp aralarda birer boşluk bırakarak ŞASİ numaranızın son 8 hanesi, adı ve soyadı ile 5360’a SMS atması yeterli olacaktır.

(Örn: ONNUMARA 12345678 ALİ BALCI) Şirket müşterileri için şirket yetkilisinin kendi adı ve soyadını mesajda yazması yeterlidir.

 

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.