Kampanya Bulucu

Fiat Doblo Cargo’da Bir Büyüğü Kampanyası!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Fiat Doblo Cargo’da Bir Büyüğü Kampanyası!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içinde yetkili Fiat bayilerine giderek bir adet Doblo Cargo seçen kişilere, bir boy büyüğü vereiliyor! Maxi ve Maxi XL hacmine gövde farkı dahi ödemeden sahip olma şansını yakalıyorsunuz! Böylelikle hem kazancınız hem de aracınız büyüyor!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 3 Mayıs ve 31 Mayıs 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen bireylerin yetkili Fiat satıcılarına giderek kampanya tarihleri içinde Doblo Cargo Maxi 1.3 Mjet 90 hp (2017) ya da Doblo Cargo 1.3 Mjet 90 Hp (2017) araçlarından biri için kredi başvurusunda bulunmaları yeterli olacaktır. Fiat bayisi tarafından Koç Fiat Kredi’ye yönlendirilecek ve bu finansman firmanın takdir ettiği kredi, aylık vade ve faiz oranı koşulları ile uygun şartlar altında araç sahibi olabileceksiniz. Dilerseniz kampanya sayfasında yer alan iletişim formunu doldurabilir ve sizinle iletişime geçilmesini bekleyebilirsiniz.

Fiat Doblo Cargo  Modellerine Ait Kredi Tabloları

Bu tabloda yer alan kredi tutarı, aylık vade, ticari amaçlı faiz oranı ve TL cinsinden aylık taksit tutarları ile ticari amaçlı aylık ve yıllık maliyet oranları tamamı ile örnek teşkil etmektedir.

Doblo Cargo Maxi 1.3 Mjet 90 hp (2017) 5000 TL Peşinatlı Kredi Ödeme Tablosu

Doblo Cargo 1.3 Mjet 90 Hp (2017) 5000 TL Peşinatlı Kredi Ödeme Tablosu

Her iki tablodada yer alan taksit tutarları ticari kullandırımlar için birer örnek teşkil etmekte olup, tabloda yer alan tüm maliyet oranlarına, tüm yasal vergi ve fonlar ile birlikte ticari kullandırımlı kredilerde en fazla 690 TL olabilecek kredi tahsis ücreti dahil edilmiştir. Tahsis ücreeti kredi tutarına dahil edilmemiştir.

Kampanya İle İlgili Daha Fazla Bilgiye Nasıl Ulaşabilirim?

Kampanya ile ilgili daha detaylı bilgilere ulaşmak isteyen bireyler diledikleri takdirde şu üç yöntemi kullanabilirler. Bunların ilki elbette ki doğrudan bir Fiat bayisine gitme ve burada yer alan müşteri temsilcilerinden bilgi almak olacaktır. Bununla birlikte Fiat resmi internet sitesine giriş yaparak burada yer alan ilgili kampanya sayfasındaki formu doldurup gönderdiğiniz takdirde en kısa süre içinde form üzerinde belirtmiş olduğunuz iletişim bilgileri baz alınacak ve sizinle irtibata geçilecektir. Son olarak kullanabileceğiniz bir diğer yöntem, Koç Fiat Kredi resmi internet sitesine girmek ve kampanya sayfasına ulaşmak olacaktır.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Doblo Cargo Maxi XL araçlarında yolcu koltukları katlanmış hali ile toplamda 5.4 metreküp bagaj hacmine sahiptir.

Kampanya 2016 ve 2017 model olan sıfır kilometre Fiat Doblo Cargo Maxi ve Fiat Doblo Cargo Maxi XL Gövdeye sahip olan araçlarda geçerli olacaktır.

Hem Maxi hem de Maxi XL gövdeli araç alımlarında sizlere 2.500 TL değerinde indirim sunulacaktır.

Kampanya diğer kredi kampanyaları ile bir arada kullanılabilmektedir.

Fiat ve Koç Fiat Kredi önceden fiili bir şekilde haber verme gereği duymadan kampanya ile ilgili belirlemiş oldukları şartların tamamını ya da belirli bir bölümünü değiştirme ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını haiz tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Ruhan dedi ki:

    Selam adım ruhan %91 Engelli raporum var sürekli yazıyor ağar engelli değil diyor. Göz kulak yada herhangibir uzulumda problem yok. 4 evre karaciğer tümör ve bağırsakta kitle vardı 2 defa ameliyat oldum mesleğim şoförlük. Emekli oldum6 ay önce halen aynı şirkette şoförlük yapmaktayım. Sıfır araç alınca emliyet ehliyeti alıyormuş ve beklide iptal ediyormuş diye sıfır araç almak problem olur diye korkuyorum. Sonuçta ehliyet ile işim. Ne yapmalıyım teşekkürler.