Kampanya Bulucu

Fenerium’da Parafpara Kampanyası

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Kampanya kapsamında Fenerium mağazalarından tek seferde yapacağınız 200 TL ve üzeri alışverişlerde %10 Parafpara kazanın! Paraf POS’larından yapacağınız 200 TL ve üzeri alışverişlerde kampanya dönemi içerinde 150 TL’ye kadar kazanma şansı yakalayın! Üstelik kazandığınız Parafpara’ları 31 Ocak 2017’ye kadar dilediğiniz zaman doyasıya harcayabilirsiniz.

Fenerium’dan dilediğinizi satın alın, Parafpara’nız hesabınıza yüklensin. Dilediğinizce harcayın. Fenerium’dan alışveriş yapıp ister takımınızı destekleyin ister sevdiklerinize hediyeler alın. Sonrasında ise hesabınıza yüklenen Parafpara’yı istediğiniz zaman harcayın.

Kampanyaya Nasıl Başvurabilirim?

Türkiye Halk Bankasına ait olan Paraf karta sahip olarak bu kampanyaya dahil olabilirsiniz. Paraf kartınızla Fenerium’da Paraf POS’larından yapacağınız alışverişle kampanyaya katılırsınız. Kampanyanın geçerli olması için tek seferde 200 TL ve üzerinde alışverişlerin yapılması gerekmektedir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerlidir?

01 Ekim 2016 – 31 Aralık 2016 tarihleri arasında Fenerium’da %10 Parafpara Kampanyası’na dahil olabilirsiniz.  Bu tarihler arasında Fenerium’dan yapacağınız alışverişlerle 150 TL’ye kadar Parafpara kazanabilirsiniz.

Kampanyanın Şartları Nelerdir?

  • Kampanya sadece 1 Ekim 2016 – 31 Aralık 2016 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanya dönemi içinde en fazla 150 TL Parafpara kazanılabilir.
  • Kampanyadan kazanılan Parafpara’lar en geç 31 Şubat 2017’ye kadar kullanılabilir.
  • Kampanyadan kazanılan Parafpara’la 01 Şubat 2017’de geri alınacaktır.
  • Kampanyadan kazanılan puanlar sadece Fenerium mağazasından kullanılacaktır.
  • Kampanya kapsamında Fenerium sanal mağazaları dahil değildir.
  • Sadece Parafly kartıyla yapılan işlemler kampanyaya dahildir.
  • Business kartlar, sanal kartlar, ParafPara kullanılarak yapılan işlemler ve iptal, iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.