Kampanya Bulucu

Fenercell’den Gole İnternet Hediye Eden Kampanya

Fenerbahçe Spor Kulübü ile Avea’nın ortaklaşa başlatmış olduğu Fenercell GSM hattı, takımın taraftarlarına da birçok sürpriz ve avantaj sunuyor. Şimdi Fenercell kampanyaları ile takımınızın attığı her gol için Fenercell data hattınızdan hediye internet kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Fenerbahçe kampanyaları ile Fenercell’e ait bir modem almış olduğunuzda ayda sadece 29 TL ödeyerek 6 GB internet kullanabilme avantajınız olur. Ayrıca takımınızın atmış olduğu her gol için de 100 MB internet kazanabilirsiniz. Kampanya Türkiye Kupası, Süper Lig ve Avrupa Kupaları için yapılacak her maçta geçerli olacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan yararlanabilmeniz için öncelikli olarak Fenercell müşterisi olmanız gerekir. Fenercell müşterisi olmayan Avea kullanıcıları bu kampanyadan yararlanamaz. Ayrıca kampanya sadece Fenercell modem ile alınan 6 GB internet için geçerli olacaktır. Diğer tarife ve paket kullanıcıları da bu kampanyadan yararlanamaz.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak için herhangi bir kayıt olma işlemi, ya da SMS gönderilmesine vs. gerek yoktur. Fenercell 6 GB internet kullanımlı data hattını almış olduğunuzda otomatik olarak kampanyaya katılabilirsiniz. Tarifenin ücreti 12 ay taahhütlü olarak 29 TL’dir.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için herhangi bir zaman sınırlaması yapılmamıştır. Kampanyadan yararlanmak istediğiniz zaman bu internet paketini alarak kampanyadan faydalanabilirsiniz. Fenercell istediği zaman bu kampanyanın şartlarını değiştirebilir ya da kampanyayı sonlandırabilir.

Bu Paketin Ücreti Ne Kadardır?

Bu internet paketinin normal ücreti 35 TL’dir. Eğer 12 ay boyunca bu paketi kullanma sözü verirseniz paket ücreti 29 TL olacaktır. 8 TL kullanılan internet için, 21 TL de almış olduğunuz modemin ücreti için ödenir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.