Faturanın Yarısı Bizden Kampanyası | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Faturanın Yarısı Bizden Kampanyası

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya sayesinde Turkcell Hesabım uygulamasından ya da Turkcell resmi internet sitesi olan turkcell.com.tr sitesi üzerinden alacağınız faturalı bir pakete yıllık olarak abone olduğunuz sürece ödemeleri gereken tutarın sadece yarısını ödeyerek büyük bir avantaj elde ederler!

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Faturanın Yarısı Bizden Kampanyası 23 Ocak 2017 ve 15 Şubat 2017 tarihleri arasında geçerli olacağından dolayı 15 Şubat 2017 tarihine kadar kampanyaya katılım göstermeniz gerekmektedir. Aksi taktirde bu kampanyadan yararlanmanız mümkün olmayacaktır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak isteyen kişisel ilk fatura gelmeden en geç iki gün önce “YARISIBİZDEN” yazıp 2200 numarasına kısa mesaj göndermesi gerekmektedir.

Fatura kesim tarihi herhangi bir ayın 27’si olan bir kişi o ayın en geç 25’ide saat 23.59’a kadar yukarıda yer alan yolu kullanarak kısa mesaj atıp kampanyaya katılması gerekmektedir.

Diğer Konular İçin Kampanyaya Katılım

Faturasız bir abone olup yıllık aboneli bir şekilde faturalı hatta geçiş yapan kişilerin, kontratı hali hazırda devam etmekteyken daha yüksek bir ücrete sahip olan pakete geçen müşterilerin, yıllık abonelik doğrultusunda faturalı numara taşıma işlemini gerçekleştiren müşteriler ve yıllık abonelik ile ilk defa yeni bir faturalı hat alan kişiler de aynı şekilde “YARISIBİZDEN”  yazarak 2200 numarasına kısa mesaj göndererek bu kampanyaya katılım gösterebilirler.

Kampanyanın Bir Sınırı Var mı?

Bu kampanya aylık 25.000 adet ile sınırlandırılmıştır. Bu sebeple de elinizi çabuk tutmanız gerekiyor!

Bu Kampanyayı Nasıl İptal Edebilirim?

Kampanyadan yararlanmaktan vazgeçtiğiniz taktirde yapmanız gereken tek şey ilk fatura tarihinden en geç iki gün öncesine kadar “IPTAL YARISIBIZDEN” yazdıktan sonra 2200 numarasına kısa mesaj göndererek bu kampanyayı kolay bir şekilde iptal edebilirsiniz.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Bu kampanya kapsamında aksesuar, akıllı telefon ve tablet gibi ürünlere ait olan kontrat bedelleri yer almamaktadır.

Kısa mesaj gönderimlerinin ardından telefonunuza gelecek olan aktifleşme mesajı ile birlikte kampanyaya katılım sağlamış olursunuz.

Bu kampanya dahilinde yıllık ya da aylık abonelikleri olan servis ya da ürünler yer almamaktadır.

İptal işleminin yapılmasının ardından sahip olduğunuz haklar dönemin sonuna kadar devam edecektir.

Turkcell bu kampanyanın ticari amaçlarla kullanıldığını ya da iletişim amacı haricinde kullanımını tespit ettiği taktirde bu tür suistimal durumlarında kullanımları kısıtlama hakkını da saklı tutmaktadır.

Turkcell tarafından bu kampanya ile ilgili herhangi bir değişiklik yapma ya da bu kampanyayı doğrudan durdurma hakkı saklı tutulmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.