Fatura Ödeme Talimatı kampanyası | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Fatura Ödeme Talimatı kampanyası

Eğer Eylül ayı içerisinde World kredi kartınızdan fatura ödeme talimatı ya da HGS talimatı verirseniz, vermiş olduğunuz talimat başına 10 TL puan kazanacaksınız. Kampanya boyunca kazanabileceğiniz puan sayısı en fazla 50 TL olabilir. Eylül ayı içerisinde vereceğiniz fatura ve HGS talimatları kampanya gereği bireysel kredi kartlarından verilmelidir. Vereceğiniz her talimatlı faturanın daha önce bir adet ödenmiş faturasının olmasına dikkat edin. Çünkü kampanyanın böyle bir şartı var. Ödenmiş bir fatura olmasının yanı sıra 31 Ocak 2015 Tarihine kadar geçerli olması da gereken şartlar arasında. Eğer bu şartları sağlarsanız, kampanya kapsamında kazanmış olduğunuz puanlar 15 Kasım 2014 tarihinizde hesabınıza yansıtılacaktır. Bunu kullanabilmeniz için de en az bir tane bireysel kredi kartı veya banka kartınız olması gerekir doğal olarak.

Kampanya süresinde daha önce vermiş olduğunuz bir fatura ödeme talimatını iptal edip, kampanyadan yararlanmak için verirseniz, bu talimat için kampanyadan yararlanamaz, doğal olarak puan kazanamazsınız. En az 3 ay öncesinden iptal etmiş olduğunuz faturaların talimatlarını yeniden vererek kampanyadan yararlanabilirsiniz.  Yine aynı abone numarası ile vermiş olduğunuz birden fazla fatura ödeme talimatında sadece bir tanesi kampanya kapsamına alınır, diğerleri alınmaz. Cep telefonu faturası için verilen talimatlarda da numara veya operatör değişikliği gibi iptal olan durumlara yeniden ödeme talimatı verilmesi, kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

World kart fatura ödeme talimatı kampanyasının tüm detayları şu şekilde:

1 Eylül – 30 Eylül 2014 tarihleri arasında müşterilerimiz kredi kartından verdikleri, her yeni otomatik fatura ödeme veya HGS talimatı için 10 TL, maksimum 50 TL puan kazanabileceklerdir. Kampanya kapsamında bireysel kredi kartından bireysel kredi kartından verilen talimatlar değerlendirilecektir. Kampanyaya bireysel kredi kartından verilecek HGS talimatları da dahildir. Kampanya boyunca verilen her talimat için 1 Eylül – 31 Ekim 2014 tarihleri arası en az 1 kez ödeme yapılmış ve 31 Ocak 2015 tarihine kadar geçerli olması gerekmektedir. Kampanya kapsamında kazanılan puanlar 15 Kasım 2014 tarihinde bireysel kredi kartınıza veya banka kartınıza yansıtılacaktır. Ödüllendirme yapılabilmesi için müşterinin en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı veya banka kartının olması gerekmektedir. Kampanya süresi içerisinde, hesaptan verilen fatura veya HGS talimatı iptal edilip kredi kartına bağlanan veya kredi kartına verilen fatura talimatı veya HGS iptal edilip hesaptan bağlanan faturalar kampanyaya dahil değildir. Müşterilerimizin, kampanya döneminde aynı abone numarası için birden fazla kez otomatik ödeme talimatı vermesi durumunda bu talimatlardan sadece bir tanesi için ödül kazanılacaktır. Kampanya döneminden en fazla üç ay öncesinde verilmiş olan fatura ödeme veya HGS talimatlarının, kampanya dönemi içerisinde iptal edilip, tekrar aynı fatura veya HGS için talimat verilmesi durumunda ödül verilmeyecektir. Cep telefon faturası için verilen otomatik ödeme talimatlarında numara taşınabilirliği uygulaması dahilinde operatör değiştirilerek tekrar talimat verilmesi durumunda, müşteriye ödül verilmeyecektir. Kampanyada Hızlıcep talimatı harici verilen tüm talimatlar ödüllendirilecektir. Kredi kartı hesabınızdan ödenen anlaşmalı kurumlara ait faturalar her bir 0 – 50 TL arası fatura/prim ödemesi için 0,75 TL; 50,01 – 100 TL arası fatura ödemesi için 1,50 TL; 100,01 TL ve üzeri fatura için ise fatura tutarının %2,00’si kadar işlem ücreti alınacaktır World Business karttan verilen talimatlar kampanyaya dahil değildir. Bu kampanya kişiye özel diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Bir müşteri kampanyadan bir kez faydalanabilir. Bu şartları sağlamayan talimatlar için verilen puanlar 15 Şubat 2015 tarihinde müşteriden geri alınacaktır. Kampanyaya katılım için; FATURA yazılıp bir boşluk bırakıldıktan sonra 11 haneli T.C. kimlik numarasının 3160’a SMS ile gönderilmesi gerekmektedir. SMS gönderim bedeli Turkcell hatlı numaralar için 0,65 TL, Avea hatlı numaralar için 0,60 TL ve Vodafone hatlı numaralar için 0,65 TL’dir.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.