Kampanya Bulucu

Fabrika’dan Bonus Kart’a Özel 1 Takım Alana 1 Takım Hediye Kampanyası

Kredi kartlarının yapmış olduğu giyim kampanyalarına bir tanesi de Bonus Kart’tan geldi. Şimdi Bonus kampanyaları ile Fabrika mağazalardan alacağınız indirimli ve taksitli takım elbiselere bir takım da kampanya ile hediye edilecektir.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Fabrika kampanyaları ile kampanya süresi içerisinde Bonus kredi kartınızı kullanarak herhangi bir Fabrika Mağazalarından 549 TL’ye 1 adet takım elbise almış olduğunuzda 1 takım da size hediye edilecektir. Üstelik bu takımı 7 taksitli olarak alabilme şansınız bulunur.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya Bonus kredi kartına sahip olan tüm müşterilerinin katılımına açıktır. Bonus kredi kartına sahip olan tüm müşteriler kampanyadan yararlanabilir. Flexi kredi kartları da SMS ile kampanyaya kayıt olduktan sonra bu kampanyadan yararlanabileceklerdir. Bonus ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil olmayacak.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Kampanyadan yararlanmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza, promosyon kodu kullanmanıza ya da başka bir işlem yapmanıza gerek yok. Sadece Flexi kredi kartları kampanyaya kayıt olmalıdır. Kredi kartınız ile yapacağınız 549 TL’ye alacağınız bir takımın yanında bir takım daha hediye edilecektir.

Flexi Kartlar Kampanyaya Nasıl Kayıt Olacak?

Flexi kredi kartları bu kampanyadan ücretli olarak yararlanacağı için katılım SMS ile yapılacaktır. Banka sistemine kayıtlı cep telefonunuzun mesaj bölümüne EVET AYMARKA yazıp, bir boşluk bırakıp, harcama yapacağınız kredi kartının numarasının son 6 hanesini de ekleyerek 3340’a göndermelidir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Sürecek?

Bir takım aldığınızda ikincisinin hediye edileceği kampanya sadece 19 ile 27 Ocak tarihleri arasında geçerli olacaktır. Fakat 7 taksit ve 2 ay erteleme fırsatı 30 Haziran 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında alışveriş yapmalıdır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.