Kampanya Bulucu

Fabrika Mağazalarında Yapacağınız Alışverişinize Hopi Paracıklarınız 5 Kata Kadar Değerli

Hopi birbirinden özel kampanya ve avantajlarıyla kendinden oldukça söz ettirmekte. Bu kampanyalardan bir diğeri ise Fabrika mağazalarından. Fabrika  mağazaları alışverişlerinize kat kat fazla paracık hediye ediyor. Fabrika mağazalarında hem paranız daha değerli hem de aldığınız ürün kalitesiyle, zarifliğiyle sizleri oldukça mutlu edecek.

Kampanyadan Nasıl Faydalanabilirim?

Hopi’den faydalanmak sandığınızdan daha kolay. Sizlere bu kadar kolaylık sağlayan hopinin kampanyalarından faydalanmak oldukça kolay. İlk koşul alışverişinizin tutarı. Kampanyadan faydalanabilmeniz için alışverişiniz 75 TL ve üzeri olmalıdır. Geriye sadece Fabrika mağazalarına gidip etiket korkusu yaşamadan dilediğiniz ürünü almak. Unutmayın Hopi yanınızda.

Hangi Alışverişe Ne Kadar Paracık Kazanırsınız?

Kampanyada 299 TL’ye kadar Paracık’lar 2 kat değerli olacaktır. 75 TL-149 TL arasında 10, 150 TL-299 TL arasında 20 Paracık yüklenecektir. 300 TL-499 TL arasında Paracık’lar 3 kat değerli ve 25 Paracık yüklenecektir. 500-749 TL arasında Paracık’lar 5 kat değerli ve 25 Paracık yüklenecektir. 750 TL ve üzerinde Paracık’lar 3 kat değerli ve 25 Paracık yüklenecektir.

Kampanya Hangi Ürünlerde Geçerli Olacaktır?

Kampanya hemen hemen çoğu mağazanın yaptığı sezon sonu indiriminin aksine sezon kampanyası. Fabrika Mağazasının yeni sezon ürünlerinde yani 2015 yaz ürünlerinde geçerli olacaktır.

Ürün İadesinde Paracıklarınıza Ne Olur?

Ürün iadesi olması halinde kazandığınız paracıklarda sizden geri alınır. Hopi hesabınızda Paracığınız varsa iade o paracıklardan yapılır. Eğer mevcut bakiyeniz yeterli değilse ürün iadesi halinde mağazada paracığın bedeli yansıtılır.

Kampanya Hangi Tarihe Kadar Geçerli Olacaktır?

Kampanyanın son katılım tarihi 31 Mayıs 2015’tir. Hopi Paracıklarınızı sadece bu tarihe kadar yapılan alışverişlerinizde alabilirsiniz.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.