Fabrika Mağazalarında Bonus'a Özel 7 Taksit | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Fabrika Mağazalarında Bonus’a Özel 7 Taksit

Klasik giyimin en önemli adreslerinden olan Fabrika, tarzını sevenler için her sezon sıkı takip edilen mağazalardan. Üstelik şimdi Bonus kampanyaları ile tüm Fabrika mağazalarından alacağınız ürünlerde 7 taksit yapabilme şansınız da olacak.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Fabrika kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Fabrika mağazalarından yapacağınız alışverişleri Bonus kredi kartınız ile öderseniz, 2 ya da 3 taksitli alışverişlerinize +4 taksit seçeneği çıkacaktır. Kabul etmeniz halinde bu kampanya kapsamında vade farksız 7 taksit imkanından faydalanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan tüm Bonus kredi kartına, ya da Bonus ailesi kredi kartlarından birine sahip olan herkes yararlanabilir. Sadece Bonus Flexi, Bonus Genç ve Fibabanka Bonus kredi kartları bu kampanyadan yararlanamaz. Flexi kredi kartı ise bu kampanyadan ücretli olarak yararlanabilir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kredi kartı kampanyasından yararlanmak için Flexi kredi kartı dışında ki kartlarda herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza ya da SMS göndermenize gerek yoktur. Fabrika mağazalarından Bonus özellikli Pos cihazından Bonus kredi kartınız ile2 ya da 3 taksitli işlem yaptığınızda karşınıza +4 taksit seçeneği çıkacaktır. Fakat Flexi kart sahipleri bu kampanyadan yararlanmak için SMS yolu ile kayıt yapmalıdır.

Flexi Kart İçin Nasıl Kayıt Olurum?

Kampanyaya kayıt olmak için banka sistemine kayıtlı olan cep telefonundan kayıt mesajı göndermeniz gerekir. Telefonunuzun mesaj bölümüne EVET AYMARKA yazıp, bir boşluk bırakıp, harcama yapacağınız kredi kartının numarasının son 6 hanesini de ekleyerek 3340’a göndermeniz gerekir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek

3 Temmuz tarihinde başlayan bu kampanya yıl sonuna kadar, yani 31 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında kampanyadan istediği kadar yararlanabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.