Kampanya Bulucu

Evkur’dan Kredi Kartsız Taksitli Alışveriş Nasıl Yapılır? Telefon Nasıl Alınır?

Özellikle telefon alımlarında Kredi kartsız taksitle alışveriş yapma imkânı artık ortadan kalktığı için, Evkur gibi taksitle satış yapan firmaların satışlarının arttığı görülüyor. Çünkü dar gelirli vatandaş, kredi kartsız ve taksitle beyaz eşya ya da telefon gibi elektronik aletleri almak için alternatifler arıyor. Bu alternatifler arasında en göze çarpanı da Evkur… Bu yazımızda ‘’Evkur’dan Alışveriş Nasıl Yapılır?’’ Sorusuna hep birlikte yanıt arayacağız.

Evkur’dan Kredi Kartsız Taksitli Alışveriş Nasıl Yapılır?

Evkur mağazalarını Türkiye’nin her yerinde bulmanız mümkün, ev dekorasyonundan, beyaz eşyaya, elektronik ürünlerden, küçük ev aletlerine kadar birçok şeyi satan firma özellikle cep telefonu alımlarında çok sık tercih ediliyor.  İnternet üzerinden ya da onlarca Evkur mağazasından alışveriş yapabiliyorsunuz. Eski usul senetle satış yapan Evkur bu yüzden fiyatlarını da biraz yüksek tutuyor.

Evkur Kredi Değerlendirme Süreci

Evkur,  kredi soruşturmasından geçmeyi başaran herkese taksitli yani vadeli satış yapıyor. Taksitli satış için sizden herhangi bir teminat, kredi kartı vb istenmiyor. Sizden bilgilerinizi istiyorlar, eğer istihbarat araştırmanız sorunsuzsa, yani ödemelerini düzenli yapan biriyseniz Evkur size dilediğiniz kadar taksit yapabiliyor. Bu durumda dilediğiniz ürünü satın alabiliyorsunuz internet üzerinden ve fiziki mağazadan alışveriş yapabiliyorsunuz.

Adres Teyidi

Öncelikle Evkur adres teyidi kaç gün sürer sorusunu cevaplandıralım. Evkur yetkilileri 2 gün içinde adres teyidi için evinize geliyorlar ve size bir sözleşme imzalatıyorlar. Bu sözleşme alacağınız ürün ve ödemelerinizle ilgili bir sözleşmedir. Bu sözleşmeyi çok iyi okumanızı tavsiye ediyoruz. Evkur, taksitle kredi kartsız işlem yaptığı için fiyatları piyasanın 1.5, 2 katına kadar çıkabiliyor. Eğer bir ürünü %20 fazlasına bulmuşsanız bu konuda kendinizi şanslı saymalısınız. Çünkü Evkur fiyatları oldukça yüksek oluyor.

Evkur’dan Telefon Nasıl Alınır?

Evkurdan 3 şekilde cep telefonu alabilirsiniz. “Evkur telefon fiyatları ” şeklinde arama motoru üzerinden arama yaptıktan sonra Evkur’un resmi internet sitesi üzerinden online olarak cep telefonu alabilirsiniz. Bir diğer şekilde Evkur mağazalarına giderek kredi imkanı ya da senetli olacak şekilde evkur üzerinden cep telefonu almanız mümkün.

Evkur’dan Telefon Alma Şartları? 

Evkur’dan telefon aldığınız zaman 1 adet senet imzalamanız gerekiyor. Evkur senetle telefon alma işlemlerinin devamında 3 gün içerisinde adresinizin doğru olup olmadığına bakıldıktan sonra mağazaya giderek telefonunuzu satın alabilirsiniz. Biraz önce bahsettiğim kredi kartsız yapılan alışverişler uygulanan prosedürdür.

Evkur’da Fiyatlar Nasıl?

Eğer ne alacağınızı ne kadar alacağınızı belirlediyseniz ve 1-2 hafta sonra aynı paranın yarısına aynı ürünü bulduğunuzda canınız sıkılmayacaksa gönül rahatlığı ile alışverişinizi yapabilirsiniz. Yani burada öncelikle Evkur’dan telefon almak mantıklı mı sorusunu kendinize özgü parametreler doğrultusunda cevaplamanız gerekiyor. Kısacası fazla para öderim sorun olmaz, yeter ki taksitli olsun diyorsanız Evkur’dan alışveriş yapabilirsiniz. Ancak piyasa fiyatından alayım derseniz maalesef Evkur’da böyle bir şansınız yok! Özellikle telefon alımlarında yüksek düzeyde bir fark söz konusu. Dönemsel olarak çeşitli ürünleri satışa sunan Evkur iPhone satışı yapmıyor. Evkur’dan senetle satın alınabilecek telefon markaları arasında LG, Samsung, Huawei gibi markalar bulunuyor.

Evkur Telefon Kampanyaları

Evkur telefon fiyatları her bütçeye uygun olarak tasarlanarak belirlenen ürünler doğrultusunda 1.000 lira civarından 6500 TL’ye kadar uzanıyor. Evkur’da Huawei’den LG’ye, Samsung’dan Alcatel’e çeşitli telefon markalarının satışı yapılıyor. Bu markaların çok sayıda modelinin listelendiği Evkur telefon kampanyaları arasından bütçenize uygun olanını, ödeme gücünüze göre belirleyerek satın almak istediğiniz telefonun hangisi olduğu konusundaki seçenekler oluşturabilirsiniz. 2019 Haziran itibarıyla Evkur’da en ucuz akıllı telefonun fiyatı 1.119 TL. 16 GB kapasiteli Huawei Y5 bu fiyattan satışa sunulurken kur farkına bağlı olarak dönemsel değişiklikler söz konusu olabilir. Bu ürünü yine Huawei’nin akıllı telefonları izlerken Samsung Galaxy A10’un 32 GB modeli 1,499 TL’den alıcı bekliyor. Evkur’un satışa sunduğu cep telefonları arasındaki en pahalı model ise Samsun’un 128 GB hafızalı S10 modeli. Evkur’un güncel olarak hangi cep telefonlarını satışa sunduğunu Evkur ürünleri kataloğundan inceleyebilirsiniz.

Evkur cep telefonu ürünleri kataloğunu incelemek için TIKLAYINIZ!

Evkur Online Alışveriş Basamakları

Her şeye rağmen Evkur’dan alışveriş yapmaya karar verdiniz diyelim. Mağazaya giderseniz, kimlik bilgileriniz, adres bilgileriniz alınıp adres teyidi yapılır ve ürününüz 10 gün içinde yollanır. Ancak bu süre bazen daha da uzayabiliyor bununla ilgili internette Evkur şikâyetlerini görmek mümkün! Eğer Online alışveriş yapacaksanız aşağıda yazdıklarımızı dikkatle okumalısınız.

1-)  Siteye üye ol http://www.evkur.com.tr/Login (Evkur başvurusu yapmak için öncelikle üye olmak gerekiyor.)

2-) Üyelik sözleşmesini oku

3-) Mail, doğum tarihi vb bilgileri paylaş

4-) Ürünü beğen ve sepetine at

5-) Satın alma sayfasına git

6-) Üyelik bilgilerini tamamla (Burada tüm kimlik bilgilerinizi kimlikte yazan her şey- ve detaylı adres bilgilerinizi girmek zorundasınız.

7-) Gelir bilgileri doldurma (ek gelir, hanedeki kişi sayısı, ev kira mı ev sahibi misiniz? Gibi sorular bulunmakta)

8 ) 2 adet kefil bilgisi doldurma (yukarıdaki bilgilerin aynısından)

9-) Fatura Adresi gir

10-) Nakliye Adresi gir

11-) Teslimat Türü seç

12-) Sepeti Onayla

Yukarıdaki 12 farklı basamağı tamamladıktan sonra evinize adres teyidi için ve sözleşme imzalatmak için Evkur yetkilileri geliyor. Sözleşmeyi imzalıyorsunuz ve orada oturduğunuzu ispatlamış oluyorsunuz. Bundan sonraki süreç, ürünün hazırlanıp size yollanması olacaktır. Bu süreç 3 ila 15 gün arası sürmektedir.

Evkur Ödemelerini Nasıl Yapabilirim?

Evkur’dan aldığınız ürünlerin ödemesi için yapı kredi bankası internet bankacılığını, Evkur mağazalarını, TC Kimlik numaranız ile Yapı Kredi Bankası ATM’lerini kullanabilirsiniz. Aynı zamanda Evkur online ödeme hizmetinden faydalanarak Evkur’un internet sitesi üzerinden kredi kartınız aracılığıyla ödeme yapabilirsiniz. Aynı zamanda senedinizle birlikte Evkur mağazalarına giderek ödemenizi Evkur elden taksit şeklinde yapabilirsiniz.

Evkur’dan Ürün Aldım İade Edebilir miyim?

Evkur’dan aldığınız ürünler için, 14 gün içinde kullanmamak kaydıyla, faturası ile birlikte iade edebilirsiniz. Ancak Cayma hakkıyla ilgili bazı hükümler vardır. Onlara uymak zorundasınız (iç çamaşırı, parfüm vb iade edilemez gibi…)

Evkur’dan Cep Telefonu Aldım İade Edebilir miyim?

Evkur’dan aldığınız cep telefonlarını iade etmek için sadece 7 gününüz bulunmaktadır. Bu süreyi aşan iadeler kabul edilmemektedir. Ayrıca telefonun kutusunu açtıysanız, kullandıysanız faturasını kaybettiyseniz, iade yapamazsınız.

Evkur İnternet Sitesinden Verdiğim Siparişleri Değiştirebilir miyim/ İptal Edebilir miyim?

0 (212) 473 46 46 Evkur Müşteri Temsilcisini arayarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Evkur iletişim numarası üzerinden gerçekleştireceğiniz görüşmede, internet sitesi üzerinden yapılan işlemlerde işleyen prosedür tarafınıza aktarılacak, ardından işleminiz gerçekleştirilecektir.

Evkur Sıkça Sorulan Sorular

Evkur kefil istiyor mu?

Müşteriye göre değişiklik arz etmekle birlikte genelde kefil talebinde bulunuyor. Evkur kefil şartları için de kefil olacak kişinin kredi notu yüksek bir kişi olmasını istiyor.

Evkur alışverişim onaylanmadı sebebi ne olabilir?

Evkur her alışveriş yapan kişi için kredi araştırması yapar. Bu araştırmanın sonucu olumsuz ise Evkur’dan alışveriş yapamazsınız.

Evkur ürünüm geldi ne yapmalıyım?

Ürünü teslim almadan önce eksik, ezik, hasar, kırık var mı kontrol ediniz varsa görevlilere tutanak tutturup bir nüshasını alınız.

Evkur nasıl taksit yapıyor?

Evkur senetli bir şekilde taksit yapıyor. Örneğin Evkur taksiti ödemek için 24 aylık bir senet imzalıyorsunuz. Her ay ödediğiniz senetler kapatılmış oluyor. Bu şekilde taksitli bir şekilde Evkur’dan alışveriş yapılabiliyorsunuz.

Evkur neye göre onay veriyor?

Evkur alışverişleri ile ilgili en çok merak edilen sorulardan bir tanesi de Evkur onayı neye göre veriyor? Oturduğunuz bölge, yaşadığınız bölge doğru bir şekilde Evkur’a bildirdiğiniz taktirde onaylanmış olacaktır.

Evkur internetten alışveriş yapmak avantajlı mı? 

Evkur’un internet sitesi üzerinden senetli bir şekilde alışveriş yaptığınız taktirde daha önceden bahsettiğimiz gibi Evkur’dan telefon aldığınız zaman 1 adet senet imzalamanız gerekiyor daha sonra  3 gün içerisinde adresinizin doğru olup olmadığına bakıldıktan adresinize gönderilecektir. Evkur alışveriş şartları olarak geçen senedi imzaladıktan sonra telefona sahip olabilirsiniz. 24 aya kadar taksitli bir şekilde telefon almak mümkün.

Evkur onay süreci sorgulaması nasıl yapılır?

Evkur’a yaptığınız başvurunun onaylanıp onaylanmadığını sorgulamak için Evkur müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz.

Evkur Yorumları

Yaptığımız araştırmalara göre kullanıcı yorumlarının büyük bir kısmı, Evkur’dan alışveriş yapmayı tavsiye etmiyor. Burada firmaya haksızlık etmemek için tavsiye etmeyenlerin birçoğunun da ödemeler konusunda sorunu bulunan kişiler olduğunun altını çizelim.

Alışverişin öncesinde ve sonrasında bütün koşul ve şartları ayrıntılı bir şekilde konuşup bilgi alırsanız sorun yaşayacağınızı düşünmüyoruz. Sözleşme şartlarını dikkatli bir şekilde okumanız faydanıza olacaktır.

Yine de alttaki yorum kısmından alışveriş yapanlar tecrübelerini paylaşırsalar herkes için daha faydalı bir yazı olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 17 YORUM
 1. kursat tuzluca dedi ki:

  Taksitle nasıl telefon alabilirim

 2. Tuncay türetken dedi ki:

  Bende kayıt olmak istiyorum alışveriş icin ne yapmalıyım

 3. gead dedi ki:

  boşuna uğraşmışsın hocam 😀

 4. Aslı Güldağı dedi ki:

  pazar günü internet üzerinden sipariş verdim akşımana arayıp telefon teyidi yaptılar dünde adres teyidi için eve geldiler.. adres teyidimde yapıldı bu gün pazar günüyle birlikte bu gün 4. gün onaylanıp onaylanmayacağını bilmiyorum.. evkur için kötü yorum yapanlar yukarıdada denildiği gibi ödeme problemi yaşayanlarda rastlanıyor genellikle.. fiyatlarının yüksek olmasıda gayet normal krediyle alışveriş yapanlarda yaklaşık o fiyatı ödüyolar hiç kimseyi sonuçta oraya zorla götürüp zorla bişey yaptırmıyolar.. herkes kendi istediğiyle yapıyo demem oki kötü yorumlara aldırmadan gönül rahatlıyla alışveriş yapabilirsiniz.. Daha önce annemde alışveriş yapmıştı ufak bi ödeme problemi yaşamıştı ama hiç kimse kabalık yapmadı müşteri memnuniyetine kesinliklikle önem veren bi yer telefonla müşteri hizmetleriyle knuştum yine aynı şekilde çok kibar karşıladılar.. benim yaşadığım bu çok şükür gördüğüm ve okuduğum yorumlar gibi bi problem yaşamadım yaşacağımıda düşünmüyorum..

  1. Berkcan Bozkır dedi ki:

   Biriside annem alisveris yapti memnun kaldik yazmis benim de annem alisveris yapti ve hic memnun kalmadi tabi bende memnun degilim siz asli isimli kullaniciya bakmayin ve iki kere dusunun bence.

 5. sezer dedi ki:

  Bir haftadir ev kurdan telefon siparis etim aryorm kisa bi sure icinde beli olcak resmen dalga gecyorlar miletle ya yaziktr ya guya arastiryorlar neyi arastr yosnz anliyamyorm alisverism var orda zaten kimlk bilgilerm beli ev adresm beli neyin kafasini yasyosn ev kur

 6. gizem dedi ki:

  ödemelerinizde sıkıntı yoksa herhangi bir sorun yaşama olanağınız yok bir çok kez evkurdan alışveriş yapımış bulunmaktayım her işleri hızlı oluyor.büyük eşyalarda max. 1haftade eşyanız teslim oluyor yada sizlere belirttikleri sürede .

 7. Metin dedi ki:

  Mağazaya gittiğimzde telefon alacak olursak işlemler hemen oluyormu yok sa bi kaç gün bekliyor muyuz ?

  1. emre dedi ki:

   alıyorsun ve 3 gün bekletiyorlar sonra gidip kendin teslim alıyorsun

   1. Anıl dedi ki:

    Kesin olarak ürünü teslim almak için Evkura gidiliyor dimi ?

 8. samet dedi ki:

  adres teyiti icin geldiler sizi 2 gün sonra ararlar dedier arayan yok ben arayıp sorsammı acaba yoksa aramalarınımı beklesem

 9. tugba dedi ki:

  Evkurdan 15.07.2015 tel aldım ödeme ne zaman yapıcagim

 10. HARUN dedi ki:

  EVKURDAN 04.07.2016 TARİHİNDE 2 ÜRÜN TALEBİNDE BULUNDUM 25 GÜN OLDU ÇIT YOK. ARTIK BENDE ÜRÜNLERİMİ AYNI İMKANLARLA DAHA UCUZA ALDIM. VE AYNI GÜN HİÇ PEŞİNAT VERMEDEN TESLİMİNİ YAPTILAR. ŞİMDİ EVKUR İLE SÖZLEŞMEMİ İPTAL ETMEYE ÇALIŞIYORUM HENÜZ SENET FELAN İMZALAMADIM DAHA.. SÖZLEŞMEMİ İPTAL ETTİRMEDE ZORLUK ÇIKARTIYORLAR. sÖZLEŞMEMİ NASIL İPTAL ETTİREBİLİRİM.

  1. halil dedi ki:

   harun hiç peşinat vermeden aynı gün nereden aldı.bilgi verirmisin.

  2. deniz emre dedi ki:

   dostum tüketici haklarını ara.

 11. Kenan tufan pehlivan dedi ki:

  Evkur dan online olarak telefon siparişi verdim doğruluğunu teyit etmek için aradılar doğruladım siteden hesabıma baktığımda işlem olarak adres teyidi yazıyor yani kredi olarak verilmiş mi? Bunu merak ediyorum yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

 12. Dilara dedi ki:

  Arkadaslar benim evkur a 3 taksidim kaldi diger borclar yaziyor 212 tl bu nedir anlamadim niye boyle bir borc cikti
  Sadece 1 kere gec odedim taksidi en fazla 5 gun 5 gun icinmi bu kadar borc cikti sonucta odendi gercekten biseyi aliyosun hic taviz verilmiyo 5 geciksede hep gununde odedigim taksitlerimin hatri yokmudur …