Eviniz mutlulukla, deponuz Shell ile dolsun! | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Eviniz mutlulukla, deponuz Shell ile dolsun!

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

5 Ekim – 2 Kasım tarihleri arasında Smart kart sahipleri Tekzen’deki 250 TL ve üzeri alışverişlerinde Shell’den 30 TL’ye varan indirim kazanın!

Shell ClubSmart kart sahipleri Tekzen mağazalarından tek seferde yapacakları 250 TL ve üzeri alışverişlerinde kısa mesajla yaptıkları katılımlarda 25 TL,  Shell Motorist mobil uygulaması ile yapılan katılımlarda 30 TL puan kazanabilirler. Hem Tekzen mağazalarından ihtiyaçlarını karşılayın hem de Shell’den 30 TL değerinde ödül kazanın.

Kampanyaya Nasıl Başvurabilirim?

Kampanyaya iki yolla katılabilirsiniz. Kısa mesaj yoluyla katılmak isteyenler, kampanya katılım şifresiyle birlikte TEKZEN yazıp aralarında boşluk bırakarak AD,SOYAD, KAMPANYA KODU SON 6 HANESİ ve SHELL CLUBSMART kart numarasını girerek 6 Kasım 2016’ya kadar 3607’ye kısa mesaj atması gerekmektedir.

Shell Motorist mobil uygulaması üzerinden katılmak isteyenler ise mobil uygulamada “Haberler ve Ürünler” başlığından “Tekzen” kampanyasına girerek Shell ClubSmart kart numarasını ve Tekzen kampanya katılım kodunun son 6 hanesini girmesi gerekmektedir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerlidir?

Kampanya 5 Ekim – 2 Kasım 2016 tarihleri arasında geçerlidir. 2 Kasım’dan sonra kampanyaya katılım gerçekleşmeyecektir. Kampanyada kazanılan puanlar 8 Kasım 2016 tarihinde yüklenecektir. Kullanılmayan puanlar ise 7 Aralık 2016 tarihinde geri alınacaktır.

Kampanyaya Katılım Şartları Nelerdir?

  • Kampanya diğer Tekzen ve Shell kampanyaları birleştirilemez.
  • Kampanyadan her kart sahibi en fazla bir kez yararlanabilir.
  • 7 Aralık 2016’ya kadar kullanılmayan puanlar 8 Aralık 2016’da silinecektir.
  • Yüklenen puanlar sadece ClubSmart üyesi Shell istasyonlarından akaryakıt ya da otogaz alımlarında geçerlidir.
  • Hediye Smart puanların kullanılması için kartın ClubSmart sisteminde kaydı olması gerekmektedir.  www.shellsmart.com adresinden, Shell Motorist mobil uygulamasından ya da 2313’e KAYIT yazıp kısa mesaj atarak kayıt işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.