Kampanya Bulucu

Evidea.com’dan Teslimat Savaşları Kampanyası

Evidea alışveriş sitesi şimdiye kadar uygulanmamış yeni bir kampanya başlattı; teslimat savaşları. İsteyen herkesin katılabildiği bu kampanyada birbiri ile yarışan teslimat hazırlayan yarışmacıları tahmin etmeniz gerekiyor. Bilen kişiler de bu kampanya ile hediyeler kazanıyor.

Bu Kampanyanın Avantajları Nelerdir?

Bu Evidea kampanyaları ile hiçbir ücret ödemeden internet sitesi üzerinden www.teslimatsavaslari.com adresine girerek, hangi yarışmacının daha hızlı teslimat hazırladığını tahmin etmeni gerekir. Doğru tahmin eden herkes belirli kriterler ile ödül kazanırlar. 3 farklı bölümden oluşan yarışmada her bölüm için ayrı bir hediye belirlenmiştir.

Yarışmadan Kazanılan Ödüller Nelerdir?

İlk bölümü kazanan yarışmacıya Apple iPad Mini 3 16GB verilecektir. İkinci bölüm için ise kazanan katılımcıya iPhone 6 16 GB hediye edilecektir. Son olarak üçüncü bölümü kazana yarışmacıya da Apple Macbook Air 11 inç hediye edilecektir. Büyük ödüllerin yanında diğer katılımcılara da pek çok ödül dağıtılacaktır. Ayrıca yarışmaya katılan her katılımcıya 25 TL’lik hediye çeki verilecektir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan 18 yaşından büyük olan herkes katılabilir. Fakat Evidea.com çalışanları ile çalışanlarının yakınlarının bu yarışmaya katılması yasaktır. Katılıp, kazansa dahi ödülü verilmeyecektir. Bunun dışında isteyen herkes bu kampanyaya ücretsiz olarak katılabilir.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Kampanyaya katılmak için www.teslimatsavaslari.com adresine girerek teslimatı hazırlayan yarışmacılardan hangisinin daha hızlı hazırlayacağını tahmin ederek ona oy vermeniz gerekir. Oy vermek için gerekli alana tıkladığınız zaman bir form açılacaktır. Hediyeyi almanız için bu formu eksiksiz ve doğru olarak doldurmanız gerekmektedir. Bilgilerin yanlış ya da eksik olması durumunda kazandığınız hediyeyi teslim alamazsınız.

Kampanya Hangi Tarih Arasında Geçerlidir?

Kampanyanın ilk bölümü başladı ve şuan geri sayım devam ediyor. İlk bölüm 30 Temmuz 2015 tarihinde saat 00:00’da sona erecektir. Kampanyadan yararlanmak isteyenler bu zamana kadar oy vererek gerekli formu doldurmalılardır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.