Kampanya Bulucu

Evgör Mobilya’ dan Kadınlar Günü’ ne Özel Yüzde 50 İndirim

Kadınlara özel “papatyalı fırsat” sloganıyla Dünya Emekçi Kadınlar Günü’ ne özel bir kampanya da Evgör mobilyadan müşterilerine geldi.

EVGÖR, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla, Mart ayında çekinmeden tüm bayan müşterilerine pozitif ayrımcılık yapıyor ve 08 Mart – 31 Mart tarihleri arasında geçerli olan bir kampanya düzenliyor. Evini yenilemek isteyen veya yeni ev kuracak olan bayanlar, Evgör Mobilyanın sizler için düzenlediği % 50 indirim kampanyasını kaçırmayıni

Kampanya bütün kadınlarımıza özel ve  www.evgor.com.tr adresindeki papatyalı ürünlerde geçerli.

Firma, yemek ve yatak odası, oturma grubu, salon ve köşe takımı ile tv üniteleri ve tamamlayıcı aksesuarlardan oluşan koleksiyonları içinde “Papatyalı” ürünleri 08 Mart- 31 Mart tarihleri arasında tüm bayan müşterilerine %50’ ye varan indirimlerle sunuyor.

Peki bunun yanında “Esnek Ödeme” sistemi ile mobilya alışverişini daha önce duydunuz mu hiç?

“Esnek Ödeme” sistemi ile mobilya alışverişleri artık daha kolay. Kampanyadan yararlanmak isteyen bayanlar, www.evgor.com.tr adresi üzerinden yapacakları alışverişlerinde kendilerine özel indirim fırsatlarından artık kolaycafaydalanabilecek. Evgör Mobilyanın  “esnek ödeme” sistemi sayesinde sadece bir kredi kartının limitine sıkışmadan artık bütçenize göre birden fazla kredi kartı, havale veya nakit ödeme seçeneklerini de bir arada kullanabileceksiniz.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ ne özel indirim kampanyası hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz  İstanbul’ daki Evgör Mağazalarına uğrayabilirsiniz veya  www.evgor.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Evgör Mobilya müşteri hizmetleri numarası: 444 888 6

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.