Kampanya Bulucu

Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar

Bir bankanın veya finansal bir kuruluşun sunmuş olduğu kredi ve kredi ürünleri gibi hizmetlerden yararlanabilmek için sigortalı bir işte çalışılıyor olunması gerekmektedir. Kredi kartı alabilmek için de bu şart gerekir.

Fakat bazı koşulların sağlanması ile de ev hanımları kredi kartı alabilirler. Ayrıca bankaların dönemsel olarak gerçekleştirdikleri kredi kartı kampanyaları ile de ev hanımlarına kredi kartı ayrıcalığı tanınmaktadır. Bunların dışında ev hanımları, herhangi bir sigortalı işte çalışmadıkları için söz konusu kredi kartını ödeyebilmek adına bir teminat sunamayacaklarından kredi kartı alabilmeleri çok zordur.

İlgili şu yazımızı okumak faydanıza olacaktır: Ev Hanımları Nasıl Kredi Kartı Alır

Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar

Birçok banka gelir belgesi olmadan ev hanımlarına veya sabit bir geliri olmayan müşterilerine kredi kartı vermektedirler.

Her bankanın kredi ve kredi kartı başvurularında talep ettiği şartlar birbirinden farklı olabilmektedir. Ayrıca bankaların dönemsel gerçekleştirdikleri çeşitli kampanyalar ile de ev hanımlarına kredi kartı verilir. En doğru bilgiyi almak için söz konusu bankalar ile iletişime geçilmeli ve kampanyalar takip edilmelidir.

Öncelikle herhangi bir münasebetinizin olduğu bankaya başvurmalısınızdır. Örneğin hangi bankada hesabınız varsa o banka size daha kolay kredi kartı verecektir. Ya da havale EFT işlemlerinizi en çok hangi bankayla yapıyorsanız başvurunuzu o bankaya yapın.

Bunun haricinde bankaların düzenlemiş oldukları kredi kartı kampanyalarını mutlaka takip edin. Genelde alışveriş merkezlerinde stand açarak kredi kartı başvurusu alan bankalar çok daha kolay kredi kartı verebilmektedirler.

Banka olarak ise en kolay kredi kartı veren banka Denizbank olarak dikkat çekiyor. Yalnız limitinin çok düşük olacağını unutmayınız. Siz kredi kartını kullandıkça ve ödemelerinizi düzenli olarak gerçekleştirdikçe kredi kartı limitiniz artırılacaktır.

Garanti Bankası, Finans Bank, TEB ve Deniz Bank, gelir belgesi talep etmeden ihtiyaç kredisi adı altında kredi ürünlerini vermektedir. Bunlar dışında da birçok banka ev hanımlarına düşük limitli kredi kartları vermektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.