Kampanya Bulucu

Eski Uydu Alıcınızı Getirin, D-Smart HD’ye Ayda 10 TL indirimli Geçin

Her zaman izlemiş olduğunuz programları, dizileri, filmleri 5 kat daha net izlemek ister misiniz? O zaman oldukça şanslısınız, çünkü D-Smart’ın çıkarmış olduğu bir kampanya tam size göre. Bu kampanyaya göre eski uydu alıcısını getirmiş olduğunuz zaman, D-Smart’ın  HD tarifelerine 1 sene boyunca 10 TL indirimli geçebiliyorsunuz.

Bu kampanyadan yararlanabilmeniz için öncelikle 24 ay boyunca taahhüt vermeniz şart. Bu taahhüt sayesinde bir sene boyunca tarifelerden ayda 10 TL indirimli olarak yararlanabileceksiniz. 10 TL indirimli olarak size sunulan paketler Spor, Sinema, Mega, Süper paketleridir. Bu kampanyaya başvuracağınız zaman D-Smart bayilerine eski uydu alıcınız ile birlikte başvurmanız gerekecektir. Kampanya kapsamında kurulum bedeli olarak 40 TL ödemeniz gerekecektir. Bu tutarı peşin ya da taksitli olarak ödeyebilme imkanınız var. Peşin ödemelerde 40 TL ilk faturanıza yansıtılırken, taksitli ödemelerde 24 ay boyunca faturanıza ekstra 2 TL olarak yansıyacaktır.

D-smart

D-Smart Eski Uydu Alıcısı Kampanyasının detayları şu şekildedir:

Kampanyadan yararlanmak için mevcut uydu alıcısının D-Smart bayilerine teslim edilmesi gerekmektedir. Kampanya kapsamında avantajlı aydan aya ödeme seçeneği sunulmaktadır. Eski uydu alıcısını getirerek HD/HD+ Sinema, Spor, Süper veya Mega paketi 24 ay taahhütlü olarak alan abonelere, 1 yıl boyunca ayda 10 TL indirim uygulanacaktır.

Kampanya kapsamında; tüm ürünlerde; iç kurulum bedeli peşin ya da taksitle ödenebilir.
– Ayda 2 TL’den 24 ay faturaya yansıtılarak,
– Tek seferde 40 TL olarak ilk faturaya yansıtılarak,

Kampanya kapsamındaki aylık ödemeli avantajlı fiyatlardan yararlanabilmek için 24 ay üyelik taahhütü alınmaktadır.

Kampanya son katılım tarihi 31 Aralık 2014 tür.

 

Bu kampanya  31 Aralık 2014 tarihine kadar geçerlidir. Eski uydu alıcısını getirerek HD veya HD+ Sinema Paketi, Spor, Super veya Mega paketi 24 ay taahhütlü olarak alan tüketicilere ilk 12 ay boyunca ayda 10 TL indirim uygulanacaktır. 5 kat görüntü kalitesi yüksek çözünürlüğe sahip (HD) kanal ve programlar bakımından geçerli olup istenilen görüntü kalitesi için kullanılan tüm ekipmanın HD uyumlu olması gereklidir. Uydu alıcısı ve smartkartın mülkiyeti D-Smart’a aittir. Iç kurulum ücreti olan 40 TL tüketicinin talebi doğrultusunda ilk faturasına tek seferde yahut 24 ay boyunca ayda 2 TL olarak faturasına yansıtılacak ve tüketiciden tahsil edilecektir. Peşin ödemeli modelde iç kurulum bedeli tüketiciden ayrıca tahsil edilecektir. Dıs kurulum; çanak, LNB, kablolama gibi ürün ve hizmetleri kapsamakta olup, eğer dış kurulum gerekli ise dış kurulum bedeli tüketiciye aittir. Aboneliğin 24 aylık süre dolmadan iptal edilmesi durumunda, iptale kadar geçen süre boyunca sunulan hizmet için verilen indirim ve avantajlar aboneye faturalandırılacaktır. Aboneliğin iptali veya sona ermesi halinde teslim edilen eski uydu alıcısı iade edilmez. D-Smart kanal, yayın ve içeriklerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya stoklarla sınırlı olup başka kampanya ile birleştirilemez. Fiyatlara tüm vergiler dahildir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.